reklama

"PODVODNÍCI????"

Máme tady takovou zajímavou záhadu vážení! Všimli jste si? Hádejte jakou? Já vám to prozradím: KLIKNĚTE NA BLOGY, projděte si hned ty první 2 stránky. Ještě nic? Tou zajímavostí je blog ze 14.7. který za jediný den získá 7,04 bodíků. Zajímavost pokračuje ze dne 11.7., tam je hodnota článku ještě vyšší, dokonce 10,72 ( bodejť má 3 dny náskok xixixi). Takže takové zamyšlení, jestli tyhle mini články dosahují vůbec nějaké kvality s porovnáním třeba takové blogu od MISAKA, ze dne 24.4. Článek o něco delší(jistě dal zabrat), ale čte se jedním dechem a je to radost číst,než přečíst si narychlo spíchlou krátkou slátaninu tařka o ničem:-O)

[ Zpět ]
Datum: 16.07.2011
Autor: pajusha
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Je to divný, v tom má asi prsty admin nebo přímo Václav!!! Nemůžu se tím teď zabývat, zkoumám příčiny úhynu užovky mořské v senegalském slanisku.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Máte na mysli,že kvalita vašeho článku je vyšší,co?Asi není,když jste za celou dobu od dubna nedostala od čtenářů a přátel více hlasů.Dle mého je váš článek smyšlený a zbytečně dlouhý.A nazývat někoho podvodníkem-na to bych si dala v dnešní době pozor.:-(

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2011
    Autor: rominka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: "PODVODNÍCI????"

           

      To je pravda, mnohdy takovej podvodník vytočí správný telefonní číslo a může nastat tóčo.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: "PODVODNÍCI????"

             

        ale to je svatá pravda.:-)
        Aby se paní Pajusha nedivila,někoho obviňovat z podvodu,jen kvůli tomu,že je lepší než ona.:-)
        Mimochodem,přečetla jsem si všechny články a není mezi nimi žádný vyložený "šunt".Všichni soutěžící jsou vítězové a někteří zvítězili sami nad sebou,tím co na kolech dokáží:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2011
        Autor: rominka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: "PODVODNÍCI????"

           

      že bych rýpla do vosího hnízda?xixixi:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2011
      Autor: pajusha
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: "PODVODNÍCI????"

             

        myslím si,že vy jste ta vosa:-)
        chorobně závistivá:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2011
        Autor: rominka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Kolik penez se dostava za takovy bodik? :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2011
    Autor: vasek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "PODVODNÍCI????"

           

      Jak kdo. Mě básník odbyl dvackou. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "PODVODNÍCI????"

             

        Týýýýýý jo, a mě slíbil jen pětku...
        Tak to má po bodech, už mu žádný nedám :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: "PODVODNÍCI????"

               

          Taky jsem čekal víc, pořád mě chlácholil, ať jsem v klidu, že uvidím. Tak jsem investoval a teď jsem v červenejch číslech. Ale už to má můj právník.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.07.2011
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: "PODVODNÍCI????"

                 

            Správně, tohle mu nesmí projít jen tak :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 16.07.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: "PODVODNÍCI????"

                 

            Ale myslím, že to bude pro něj dost složitý a výsledek nejasný. Včera Sokol mluvil v rádiu a působil nervózně, už vím proč...

            [ Zpět ]
            Datum: 16.07.2011
            Autor: ronda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Já bych byl v klidu. Počínaje dneškem se množství nových blogů vrátí zase do normálu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "PODVODNÍCI????"

           

      A próooooooooooooč?!? A jak to víš?!?
      A co víš?!? A kdo ti co řekl?!?

      Takže ani admin, ani Václav, ale petrp... No to jsou mi teda poměry :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Tak jsem si právě přečetla tvou diskusi, kde mě označuješ za podvodníka. Protože se za podvodníka nepovažuji, píšu Ti přímo:

    ad.1) samozřejmě bych ráda vyhrála, ale to ty zřejmě taky, jak jsem si všimla, je to můj první příspěvek v blogu na tomhle serveru, ale to Tvůj taky, takže v tom si nemáme co vyčítat

    ad.2) přečti si pravidla soutěže:
    např.:

    můžete nyní vyzkoušet, co ve vás je a napsat nám (ať už vtipnou nebo vážnou formou) -

    z toho plyne, že opravdu není v zadání psát cestopis a já nemám v úmyslu brát se příliš vážně a konkurovat básníkovi nebo Mišákovi, takže pokud ti můj příspěvek přijde o ničem, je to samozřejmě tvůj názor, na který máš právo, ale možná jen nerozumíš ironii a nadsázce

    Smiř se s tím, že každý člověk má jiný styl a jiný vkus a já bych si opravdu netroufla tvrdit, že např. Ivanka Devátá (jak se s ní nehodlám rozhodně srovnávat) je horší spisovatelka než Radka Denemarková jenom proto, že Ivanka píše fejetonky "o ničem", řadě lidí prostě dělají radost:-)) a zlepší jim náladu

    ad.3) já bych si netroufla o žádném příspěvku tvrdit, že je špatný, nepřečetla jsem úplně všechny, ale cca polovinu ano a ani jednomu bych si nedovolila dát palec dolů, protože jsou prostě dobré

    ad.4) víš takováhle soutěž se nedělá kvůli tomu, aby ti někdo z dobrého srdce dal kolo nebo knížku, je to bussines jako každý jiný, takže cílem je zdvihnout návštěvnost webu a přilákat sem nové návštěvníky nebo čtenáře. Tak se nediv, když se to povede. Přímo se předpokládá, že o webu řekneš třeba své kamarádce nebo manželovi či manželce, kteří si tvůj příspěvek přečte a když se jí líbí, dá ti bod

    ad.5) podvodníci to dělají jinak, je jich plný internet, neustále někde čtu: klikněte na tuhle adresu a pošlete mi hlásky, prosííím, nic takového jsem neudělala, z duše se mi to příčí, a proto se jako podvodník necítím a celkem mě tvoje obvinění uráží

    ad.6) na tenhle web jsem přišla cca před dvěma měsíci, přišel mi zajímavý, akorát jsem neměla hned čas něco napsat, a když mi včera tady někdo do diskuse napsal, že se mu můj příspěvek líbí a měla bych pokračovat, udělalo mi to radost a vážně jsem o tom uvažovala, ale fakt je, že po přečtění tvého osočení mě přešla chuť

    ad.7) můžeš zkusit bod 5), třeba to kolo nakonec vyhraješ ty, držím ti palce:-)), ale palec dolů tvému článku dávat nebudu, přijde mi to trapné:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2011
    Autor: kocik
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: "PODVODNÍCI????"

           

      souhlasím!!!
      Paní xixixi si nevidí do pusinky a schovává se zde za anonymitou. Že vás to baví dávat někomu palce dolů a chichotat se přitom xixixi:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2011
      Autor: rominka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Četla jsem tvůj článek a líbil se mi, navíc oceňuji, že se sama holka pustíš takhle na cestu. Ale tímhle napadáním si asi moc nepomůžeš.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2011
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "PODVODNÍCI????"

         

    Už se perou? Už se perou?
    :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "PODVODNÍCI????"

           

      Nediv se, vždyť jde o prachy. Vlasně o výhry. -)))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2011
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "PODVODNÍCI????"

             

        No jo, no, to je tím, že já chci být vždycky poslední... První místa a odměny jsou mi pak dost šumák :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 17.07.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

386 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024