reklama

Co bychom neudělali pro svoje zdraví

Dříve jsme s manželem oba dva sportovali, ale poslední roky jsme se vozili jen autem a fyzická kondička postupně vymizela. Rozhodli jsme se proto udělat něco pro své zdraví a pro naše kola, která odpočívala v garáži.
Dlouho jsme vybírali trasu a nakonec jsme se rozhodli zůstat u nás na Moravě.…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 11.07.2011
Autor: Keith
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Řekl bych, že na první výlet po delší době neježdění jste to dost přepálili. Jeseníky trochu znám a bez nějaké přípravy bych tam nejel.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      dobrý den,správně řečeno,přepálili jsme to:-)Příště si dáme poradit.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Tak tohle je jedna z nejnáročnějších tras, příště jeďte třeba ze Žulové krásným údolím Stříbrného potoka na Smrk. je to sice taky do kopce,ale pohodlná cesta nebo začít víc jezdit a pak se žádný kopec nebude zdát nedostižitelný

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      děkuji,příště si rozhodně dáme poradit,manžel je moc aktivní a nějak opomněl,že já jsem ten slabší kus.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Přijde mi to jako reklama. Kdybych měl vypisovat kde jsem nevyužil jakou nabídku (třeba WiFi McD- protože do něj nechodím), tak bych vlastně nemusel psát nic jiného.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      reklama to není ani náhodou.Kdo mě zná,tak ví,že den bez internetu je pro mě "katastrofa",jsem takzvaný "počítačový závislák",a tím,že jsem nevyužila internet,jsem chtěla říct,jak jsem byla příšerně unavená.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Co bychom neudělali pro reklamu

         

    Autorka :
    V hotelu Karlov je restaurace, společenské místnosti - které my jsme ovšem nevyužili, jelikož jsme byli rádi, že jsme se doplazili na pokoj. Byla jsem tak unavená, že jsem nevyužila ani WI-Fi internet, které jsme měli přímo na pokoji. Turistické centrum Malá Morávka je vyhledávaným turistickým centrem v létě i v zimě, neboť nabízí skvělé podmínky pro vyjížďky na kolech, pěší turistiku, v zimě pak běžecké a sjezdové lyžování.

    http://www.ejeseniky.com/hotel-karlov :

    Nově otevřený Hotel Karlov se nachází v turistickém centru Malá Morávka
    Oblast nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, vyjížďky na kolech, sjezdové i běžecké lyžování. V hotelu je restaurace, společenské místnosti; na pokoji vlastní soc. zař. TV, WI-Fi internet.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Tak to jste si tedy dali pořádně do těla.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Andulinka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      To teda dali:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    dávám palec nahoru za kuráž:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2011
    Autor: frenkyh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      děkuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024