reklama

Pekelná jízda „Starouškem“ po Pálavě

Jízdu na kole jsem vždy milovala, ale poté co jsem se odstěhovala do Prahy, tak jsem ještě neměla možnost si pořídit nové kolo a brázdit si to lesíkama po Čechách.
Když přišla kamarádka s nápadem, že se její parta chystá na cyklovýlet na Pálavu, říkala jsem si, že bych toho měla využít. Jenže se…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 09.07.2011
Autor: sharms
  • Re: Pekelná jízda „Starouškem“ po Pálavě

To je tak když se někdo z vesnice nebo maloměsta přestěhuje do Prahy v domnění že tam bude mít lepší práci, víc peněz a víc všeho... Ale ouha, peněz má víc o pár šlupek, náklady jsou vyšší podstatněji a nemá pak ani 10 tisíc na nový kolo :). Nemusí to být zrovna konkrétně tvůj případ, ale zažil jsem podobných plno... Já jsem z tý hnusný Prahy radši mazal pryč, skoro celej život v centru mne bohatě stačil :)

[ Zpět ]
    Datum: 11.07.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pekelná jízda „Starouškem“ po Pálavě

jen technický dodatek: Ono šlo, spiše o jizdu Lednicko-valtickým areálem. Na Pálavu se může jenom pěšky...

[ Zpět ]
      Datum: 11.07.2011
      Autor: šerpa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

166 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017