reklama

Odstranění zoxidovaného povrchu

Poraďte, čím se dá z hliníku odstranit zoxidovaná vrstva - aby byl opět kovově lesklý?

[ Zpět ]
Datum: 05.07.2011
Autor: AV
  • Re: Odstranění zoxidovaného povrchu

         

    Sidol ani Silichrom jsem už dlouho neviděl (nepotřeboval).

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odstranění zoxidovaného povrchu

         

    Tohle se dost často řeší mezi Jawistama. Hlína, když ji vyleštíš, tak za chvíli stejně zase zoxiduje. Takže si moc nepomůžeš. To bylo neštěstí galuskových ráfků za socíku. Tolik jsme chtěli, aby se naky leskly, jako těm, co dosáhli na lepší... Hladký plochy hliníku jsem taky leštil hadrovým kotoučem ve vrtačce a hodně jemnou brusnou pastou. Nějaký čas to vydrželo vypadat leskle.
    S duralem už je to lepší. Na to je dneska mrtě různých leštěnek. Mě se na laky i tyhle lesklý plochy vyloženě osvědčil podivně propagovaný (Horst F.) WS 2000. Dostal jsem už před delším časem zbytek, asi půl flaštičky. Je ale minimální spotřeba a bezvadný účinek. Dobře čistí, leští šmahem a dělá ten ochranný film. Praštěná reklama, ale fakt jim to funguje (akorát vajíčka na kapotě nesmažím :-)) Takže já kdyžtak používám tohle.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odstranění zoxidovaného povrchu

           

      Dělal jsem pro WS 2000 dealera, ale vyhodili mě. Abych dodal reklamě důvěryhodnost, vzal jsem sebou místo vzduchovky brokovnici a haubnu testoval pod moc tupým úhlem. :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

426 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024