reklama

Dres Rogelli Muravera

Ahojte, nemáte prosím někdo tento dresík? - http://www.rogelli.cz/damsky-spinningovy-dres...
Celkem se mi líbí, nemám možnost si to zkusit v obchodě a mám strach, že bude moc krátký a polezou mi z něho záda..

[ Zpět ]
Datum: 30.06.2011
Autor: Terezka25
  • Re: Dres Rogelli Muravera

         

    ???
    http://www.nakole.cz/diskuse/13350-rogelli.html...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres Rogelli Muravera

           

      asi tak nějak
      když reklama, tak hlavně nenápadně ...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dres Rogelli Muravera

             

        Tenhle přiblblý druh reklamy se nějak rozšířil. Mám toho plné maily:-)))

        "Ahoj,
        1.7. odlétám do Dublinu. Podařilo se mi sehnat zpáteční letenky jen za 1490,- Kč Dívala jsem se, že tam mají i další města, hlavně u moře do 2000 za letenku, což je super. Tak přemýšlím jestli si ještě někam nezaletím.
        nakoupila jsem to tady:"

        "Ahoj,
        tak už asi vím, proč se na mě ty ženský tak lepí. Zkoušel jsem ty nový feromony ze svadeni a asi fakt fugujou. Tady je přímo maj: "

        :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2011
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres Rogelli Muravera

           

      S tou značkou zkušenosti mám, nezapírám, že od nich už nějaký dres a kraťáky nemám (proč taky), ale ptala jsem se konkrétně na ten dres, protože se mi na obrázku zdál hrozně krátký.. rozhodně za tím nebyla nějaká cílená reklama.. :(

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2011
      Autor: Terezka25
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dres Rogelli Muravera

             

        a kupovala si to kde ?
        přes net ?
        kup i teď - máš 14 dní na vrácení bez udání důvodu
        v kameňáku ?
        kup to i teď - pokud jsou solidní, objednají a když ti to nebude z nějakého důvodu nepasovat, nechají si to na skladě a prodají někomu jinému nebo to vrátí dodavateli ...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2011
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dres Rogelli Muravera

               

          Jo, vždycky jsem to kupovala přes net přímo u rogelli...na stránkách mají, že to kdyžtak vymění pokud velikost nesedí, ale to vyzkoušené nemám.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.07.2011
          Autor: Terezka25
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres Rogelli Muravera

         

    Ten je hrozně krátký, polezou ti z něj hlavně kozy!

    [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2011
    Autor: Kominík
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres Rogelli Muravera

           

      Za těchto okolností jí na něho i rád přidám :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2011
      Autor: Majan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres Rogelli Muravera

           

      Spodem ?

      [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

450 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024