reklama
Země: Česko Česko

První huba :-)

Tak jsem dneska dal první hubu :). V polní cestě byla vyjetá brázda od motorky a já se tam zasekl a bokem se proletěl, ale měl jsem helmu tak zde píšu :). Kolik zářezů už máte na pažbě vy?

[ Zpět ]
Datum: 29.06.2011
Autor: zdendazzz
  • Re: První huba :-)

         

    krabáka ?

    Já mám letos jeden, silnička, Ybbs na dunaji, mokro, kolega se přede mnou v zatáčce smekl a padl a já se tak nějak dobrovolně vyválel,neb to byla úzká cyklostezka mezi ploty a prudké brždění se zdálo lepší než kotrmelec přes něj....

    Loni bylo hůř, to jsem touhle dobou měl už dva nebo tři..... nejsem si jistej neb totál byl tři a všechno v první půlce roku...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Na lehu jsem se letos vysekal 2x. Co by stálo za řeč. Jednou - už jsem to tu psal, jsem po hlavě přeletěl přes přední kolo a podruhé jsem se vyvrátil na bok a prstama poškádlil asfalt. Přilbu jsem neměl a přesto sem ještě píšu.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Zatim jedina, ale stala za to...
    lesni cesta, z kopce, par lidi prede mnou, rychlost 38 km/h najednou dira jako prase primo pred kolem, kterou jsem videl na posledni chvili, nechtel jsem do ni zahucet a poslat vili ke dnu, ze bych mohl hodit tlamu, chci ji skocit, ale nejak jsem to nevystihl... velice kratka jizda po prednim kole a nepodarilo se to srovnat a uz to jelo pres riditka - odreniny na kole i na jezdci

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: William
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Jde o to, co stojí za zářez. Čas od času jsem lehnul na nezpevněné cestě při rychlosti do 15km/h, zpravidla nějak civilizovaně protože jsem to tak nějak čekal. To ani nepočítám.
    Teď jsem měl po cca třech letech zase pád který stál za to, a to po najetí na flek od nafty při rychlosti cca 33-34km/h. Helmu jsem neměl ale na lehokole jsem jenom poněkud tvrdě přesednul o cca 45cm níž a polohu nohama napřed jsem neopustil. Zato nějaký chránič na zadek by se hodil, pěkně jsem hrál barvami a usednutí na záchodě byla asi dva týdny hodně bolestivá záležitost :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Jel jsem za tepla jen v trenkách, mírně do kopce po polní cestě. Čuměl jsem po světě a najel jsem na kámen, který se vyvrátil a zastavil mě.
    Mám na krosu klipsny, nohu jsem nestačil vytáhnout a padnul jsem na bok.
    Na by nic nebylo, ale hned u cesty byl nabitý elektrický ohradník a na ten jsem se položil tak blbě, že mně trvalo asi půl minuty, než jsem se vymotal.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Radix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První huba :-)

           

      Jezdi bez trenek a budou čumět na Tebe.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Tak já předevčírem cestou z práce zde: 49°11'0.135"N, 16°36'28.487"E

    Přejíždím tam koleje staré vlečky, abych najel ze silnice na cyklostezku. Pro snadnější přejíždění je tam paleta, zpravidla správně (dírama podél kolejí), ale občas ji nějaký retard otočí. Už jsem ji jel v této poloze několikrát, ona se dá jet hodně zešikma, ale předevčírem poprvé jsem hupnul předním kolem do díry. Den předtím jsem kolegům v práci vysvětloval, že pařit se v létě v rukavicích a helmě ve městě je přece pitomost:-/

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: První huba :-)

           

      A jak se ti jezděj na silničce kanály? Tady už se zjednává náprava a při opravách povrchu silnic už konečně dávají rošty dírama kolmo k ose vozovky. Prej se ale tak zhoršuje odtok vody.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: První huba :-)

             

        Já už půl roku silničku nemám (a už asi 5 let na ní nejezdím)...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Letos žádnou. A potom, co jsem si dostatečně osahal svůj stroj, nebyla ani předcházející tři roky - ale jezdím na trojkolce :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Zdravím. Letos zatím dobrý, žádný pád, který by stál za řeč. Poslední držkopád mám dokonce zdokumentovaný. Zachytila mne totiž bezpečností kamera mého pracoviště. Bylo to v zimě a podcenil jsem zledovatělý povrch asfaltu:
    http://www.youtube.com/watch?v=Pc83e2H374A

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Rasťa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: První huba :-)

         

    Tak tohle se mě naštěstí už dlouho vyhýbá, no možná to je tím, že poslední dobou toho bohužel moc nenajezdím.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024