reklama
Země: Česko Česko

Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

Prosím o radu místní znalce lokality. Chtěla bych ze Skryjí, kousek za Újezdem u Tišnova jet po červené turistické značce podle říčky Bobrůvky, podle mapy by to mohlo jít, do Habří ke zřícenině Mitrov a pak po cyklotrase do Nové Vsi u Nového města na Moravě, přes Tři Studně a Devět Skal do Herálce. Moc děkuji za případné tipy na lepší trasu, chystáme se tam 22.7. kdyby se někdo chtěl přidat. Díky, H

[ Zpět ]
Datum: 29.06.2011
Autor: HMS
  • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

         

    Ještě musíš přejet sedmero hor a devatero řek a budeš tam.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

         

    Nebyl jsem tam hodně dávno, někdy na vandru před 15-20 roky, ale něco mi říká, že to bude na kole dost dobrodrůžo. Jo a raději bych to jel v opačném směru, tj. z kopce.
    http://www.hobici.net/fotoalbum/treninkovy...
    http://www.dopedalu.borec.cz/3-single-cesty/po...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

           

      Díky za odkaz, to je poučné a vypadá to, že natěžko - sice jen 3 dny to asi fakt nepůjde. a to bychom měly ujet ten den 87 km. Kamarádka tam kdysi jezdila na tábor a říkala, že tam končila silnice a byl jen les a louky...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2011
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

         

    Určitě dá. Rozhodnout se, je polovina úspěchu.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

         

    zdaar, vono je úplně jedno jestli jedeš po nebo proti proudu. byl jsem tam loni. Dojel jsem od Louček jen pod Vickov. Kolo jsem občas tlačil ale nosil zcela minimálně. Chvilkama jsem postrádal kowbojské leginy proti kopřivám. Občas brodit potok...v sandálech v pohodě.
    Dále proti proudu - kolem Trenckovy rokle jsou asi skaliska, ale po letošním Loudání su si jist, že proniknout se dá všude.
    Nezávazně se hlásím na ten výlet.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

           

      promiň, je to jen "dámská" leda bys nás přenážel přes potok nebo vezl bagáž :-) ale jestli je to opravdu tak drné, tak bychom udělaly vyjímku a bereme tě.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2011
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

             

        ...budu pouhý externí člen...kolik vážíte? mám plotýnky v čudu. Zvednout pytel cementu nedokážu ani kdybys byla Bardotka...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2011
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

         

    Ze Skryji nahoru po červené neprojedeš. Nepřetlačíš, ani nepřeneseš kolo. Já jsem tam byl před rokem a jel jsem na horáku. Místy jsem myslel, že ho tam nechám vklíněného mezí skálou a stromem. To místo je asi 2 km od Skryje a par set metrů pod zříceninou Košíkov.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: Tomassac
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dá se po červené turistické projet podél řeky Bobrůvky?

           

      byl jsem tam loni v létě...to místo jsem překonal naprosto v pohodě...je fakt, že jsem slezl z kola a tlačil :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: Howgh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

502 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024