reklama

volba jednostranných nášlapů

Zdravím, moje otázka týká volby pedálů. Protože využívám kolo dost často i jako dopravní prostředek, volba jednostraných nášlapů je pro mě jasná. Mojí otázkou však je, jaký typ byste mi doporučili? Zda stačí levnější a nebo pořídit dražší pedály např. od Shimana.(pravděpodobně bude rozdíl v ložiscích). Díky za názory. Mám tento v tipu tento typ: http://www.kupkolo.cz/popup_image.php?pID=2485
Co Vy na to?... má někdo zkušenost?

[ Zpět ]
Datum: 29.06.2011
  • Re: volba jednostranných nášlapů

Vypadají solidně zpracované, nebál bych se jich. Pátým rokem používám skoro stejné.

Edit: teď jsem koukal na cenu - za stejnou tam mají i Shimano PD-M324, tak ty bych vzal raději (ty moje stály polovinu...).

[ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mám rovněž Shimano a naprostá spokojenost.

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty jsou v pohodě. Ale doporučuji se vyhnout těmhle - http://www.koloshop.cz/naslapne-mtb-148/shimano... - jsou nahoře moc hladké a ve vlhku po nich klouže bota.

[ Zpět ]
    Autor: HonzaT

Díky moc všem za názory, nakonec jsem je objednal. (barvou seděly více než shimana) Všem přeji mnoho příjemných kilometrů v sedle nejen tuto sezonu.díky

[ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017