reklama

kolo za 10.000

Zdravím,

Chci od něj aby bylo přiměřeně kvalitní, tj. poradil by mi někdo, kde a jak sehnat asi horské kolo za cca 10.000 Kč?
aby, když pojedu na výlet řekněmě na 14 dní, tak abych měl téměř jistotu, že to kolo vydrží.

Nejde mi ani o to, aby bylo nějak super rychlé, spíš o tu spolehlivost a řekněme bezpečnost.
Ještě nevím přesně jakou velikost. Měřím 186 cm jezdil jsem nějakou dobu na 28'' silničním, ale teď mě někdo v prodejně nabízel kolo Merida velikost 26'', tak nevím, jestli by mi těch 26 stačilo, trošku jsem byl víc nakloněn dopředu.
Ještě mi nabízeli na výběr klasické "špalkové" brzdy a kotoučové brzdy, které byly o 2 tis. dražší, tak nevím, jestli to má smysl za ty brzdy připlácet.
Má smysl kupovat kolo v normálním cykloobchodě v Praze, nebo je lepší ho koupit třeba někde v zahraničí, přes net, nebo koupit nějaké třeba bazarové.
Díky za jakékoliv rady.

[ Zpět ]
Datum: 29.06.2011
Autor: TomasHolub
  • Re: kolo za 10.000

         

    Zkus zastavárnu

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo za 10.000

         

    Za 10 asi nemá smysl vozit ze zahraničí, jen doprava a případná reklamace to strašně prodraží.
    Nejlepší je imho koupit na podzim něco jetého, ale musíš vědět, co chtít, a na co koukat při koupi.
    Pokud si na to netroufáš, zkus si vybrat např. z tohoto:
    http://jizdni-kola.heureka.cz/srovnani-produktu...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo za 10.000

         

    Nebo si zkus vybrat kolo od českého výrobce a pak kontaktovat přímo jej jestli ti dá slevu... Co já vím tak většinou dávají, prodaj ti to za víc jak VO cenu ale za míň jak cenu v obchodě, takže výhodné na obě strany...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolo za 10.000

         

    Zajdeš-li do putyky, kam chodí "bahno společnosti", lze získat kvalitní kolo i za podstatně méně (než 10 000).

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo za 10.000

           

      Jo to jsem slyšel že v jedný takový v Liberci se dá koupit i závodní speciál v ceně 50 tisíc za pět papírů...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2011
      Autor: zdendazzz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kolo za 10.000

             

        Zakázková práce. Ukážeš si na ulici, jaké kolo se ti líbí, a večer je tvoje.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kolo za 10.000

               

          Nejlevnější ´hand made´ v Česku

          [ Zpět ]
          Datum: 29.06.2011
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kolo za 10.000

           

      Není nad to dobře poradit - akorát se pak nesmíš divit, když ho pak potkáš někde na tom tvým... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024