reklama

Do manželství na kole

Slunečné říjnové sobotní ráno. Stoupáme na kolech klidnými ulicemi Liberce. Míříme ke kostelíku nad Ruprechticemi. Já mám zapřažený vozíček, protože potřebuji naložit várnici. Brácha jede sám na starém tandemu, který jsme nenápadně vyndali ze sklepa. Jízdou na kole ze mne pomalu padá nervozita a…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 25.06.2011
Autor: pavelm
  • Re: Do manželství na kole

Tak hodně štěstí :o)))
    Hele a to fakt i rodiče byli ochotni jet na kole?!?
    A rodinnou kuchařku nepřihodíš?!?

[ Zpět ]
    Datum: 26.06.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kuchařka zatím není v elektronické podobě a je to pěkně velká hromada receptů. Část rodičů jela na kole a část autem.

[ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ten úklid Vás bude čekat už do smrti.

Jinak ale gratluju a přeju hodně štěstí!

[ Zpět ]
    Autor: Zden42

hezky se to četlo i koukalo na fotky. Děkuju a přeju hodně štěstí a ať vám to šlape minimálně tak dobře jako doteď.

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír

Diky za přání.

[ Zpět ]
    Datum: 07.07.2011
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
dnes
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

dnes
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

295 cyklistů (17 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017