reklama

Do manželství na kole

Slunečné říjnové sobotní ráno. Stoupáme na kolech klidnými ulicemi Liberce. Míříme ke kostelíku nad Ruprechticemi. Já mám zapřažený vozíček, protože potřebuji naložit várnici. Brácha jede sám na starém tandemu, který jsme nenápadně vyndali ze sklepa. Jízdou na kole ze mne pomalu padá nervozita a…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 25.06.2011
Autor: pavelm
  • Re: Do manželství na kole

Tak hodně štěstí :o)))
    Hele a to fakt i rodiče byli ochotni jet na kole?!?
    A rodinnou kuchařku nepřihodíš?!?

[ Zpět ]
    Datum: 26.06.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kuchařka zatím není v elektronické podobě a je to pěkně velká hromada receptů. Část rodičů jela na kole a část autem.

[ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ten úklid Vás bude čekat už do smrti.

Jinak ale gratluju a přeju hodně štěstí!

[ Zpět ]
    Autor: Zden42

hezky se to četlo i koukalo na fotky. Děkuju a přeju hodně štěstí a ať vám to šlape minimálně tak dobře jako doteď.

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír

Diky za přání.

[ Zpět ]
    Datum: 07.07.2011
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo

dnes
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
včera
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

198 cyklistů (21 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017