reklama
Země: Česko Česko

Labská stezka

Našel jsem nový (asi čistě amatérský) informační web o Labské (ev. Vltavské) stezce. Je tam spousta informací pro poříční cyklisty, včetně zajímavých místních pověstí, nebo třeba postřehů z občerstvoven. A to vše od nás až někam daleko, snad až do tý Prahy :o)))

http://www.labska-cyklostezka.cz

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2011
Autor: PepikW
  • Re: Labská stezka

         

    Dobrý - pro poslední úsek Labe z Mělníka určitě využijeme.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Labská stezka

         

    Já na něj narazil včera taky. A chtěl jsem se hned zeptat, jestli je opravdu vzdálenost Děčín-B. Schandau 50 km, ale pak jsem si řekl, že nebudu prudit. :)
    Ale jinak dobrý, v červenci bychom chtěli jet s holkama alespoň kus z Děčína proti proudu - až kam dojedeme, tak jsem potřeboval vědět jak se z Děčína vymotat.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská stezka

           

      My jedeme začátkem července po proudu, tak jsem zvědavej, kde se potkáme.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2011
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská stezka

             

        My až v druhé polovině. Ale byla by to pěkné potkat se s nějakým Nakolákem.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Labská stezka

         

    No má to vymazlený.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024