reklama
Země: Itálie Itálie

MTB v Lago di Garda

Ahoj,v září se chystáme na dovču do Gardy,samozřejmě si beru ,,spešlika" :-) a rád bych něco projel.
Poradil by někdo tip na pěkná místa či trasy,která stojí za to :-).Díky Robbe

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2011
Autor: robbe-tu
  • Re: MTB v Lago di Garda

         

    Cha, oběť o))) a co bys tak rád u nás v domácích bikových terénech?

    Celkem obstojné trasy jsou v češtině na:
    http://www.kreuzberg.lt/kategorie/Garda/

    Hlavní problém je, že čeští bikeři neumí na Gardu jezdit. Tys začal obstojně alespoň tím, že jedeš v září.
    Kdybych Ti měl poradit já tak jednoznačně - šestidenní kolečko okolo Gardy. Nemusíš se vracet každý den do cirkusu v Rivě apod. Je to jedna z nejhezčích tras v Alpách.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB v Lago di Garda

         

    Jo a tady to máš docela slušně natrasovaný. Možná bych k tomu měl pár detailních připomínek, ale myslím, že to je ono - Giro del Garda.
    http://www.mountainbike-magazin.de/reise/touren...

    Návnadné foto z Lessinek přikládám.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB v Lago di Garda

         

    Další nábídka je na : http://www.kreuzberg.lt

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2011
    Autor: cartman00
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB v Lago di Garda

           

      Jsem to ale osel.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2011
      Autor: cartman00
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB v Lago di Garda

         

    Přímo _V_ Lago di Garda? :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB v Lago di Garda

           

      Pravda, je tam dost hluboko :)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2011
      Autor: Kominík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB v Lago di Garda

         

    Já tam jedu také začátkem září na cca 4-5 dnů, na trasy jsem se díval, ale kdyby tu dal někdo přímo tip na nějakou trasu byl bych radši. Také na nějaké ubytování. díky

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2011
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB v Lago di Garda

           

      Hele a šlapat už budeš jako sám ? Nahoře Ti dávám jasný tip na trasu - objezd Gardy.
      A o ubytování v září vůbec žádná starost, přijeď tam a ubytuj se, kde se Ti bude líbit a kde Ti to bude cenově vyhovovat. např. slušné bydlení v hotýlku se snídaní je tak od 23 EUR/os.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: mirekbik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB v Lago di Garda

             

        A co se tyka tras tak existuje snad uz jenom malo tak zmapovanych a projezdenych oblasti pro bike. Staci chvilku googlovat, koupit si cyklomapu, klidne i na miste nejakou MTB specialku atd. atd. .

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2011
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MTB v Lago di Garda

               

          Pravda,asi opravdu nejlepší bude koupit mapu na místě,nějakou bike - tu u nás nic nemají :-(,ale už se těším 12.9 vyrážím,cestou se zastavíme v Caorle,tam to sice na bike asi nebude,ale projet se podel pláže teže neuškodí,pak rovnou na Limone Sul Garda,tam týden bikování a cestou zpět ještě 2 dny v Alpach v okoli Berchestgadenu :-) - tudíž orlí hnízdo je jasný :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2011
          Autor: robbe-tu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MTB v Lago di Garda

                 

            Tak do Limone paňáček, dobrý o))).
            zatím jste udělali jen jednu chybu - objednávat ubytování, ale to dělá každý greenhorn. V září ještě budou otevřené horské chaty a z Limone jsou některé zajímavě položené pro dvoudenní tůru.

            Vyjmenovat se to všechno nedá, takže:
            1. mapu Kompas stovku č. 102
            2. mapu Kompas pětadvacítku
            3. Tyhle mapy se dají koupit dost běžně i u nás
            4. literatura: Gardasse und Trentino, Achim Zahn, nelituj výdaj, vyplatí se to:
            http://www.seracjoe.de/html/gardaseebuch.html

            Jinak z Limone je nejsnažší výjezd na Tremalzo (Limone - Vesio - Passo di Nota _ Tremalzo)Nebo radši nějak opačně a z Tremalza si vychutnat sjezd na Nota.
            Nevynechat oblast Caplone až k Bocca di Cablone, bývá tam docela klid a je to pěkné.
            Promyslet jak se efektivně dostat na Pizzocolo, což je podle mne jeden z nejkrásnějších kopců u Gardy (ala Choč), ale je třeba počítat s tlačením - cca 28% .
            Mapy kup tady, jinak tam na to budeš koukat vyvaleně.
            Až si vybereš něco konkrétního tak můžeme podrobněji.

            [ Zpět ]
            Datum: 18.08.2011
            Autor: mirekbik
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB v Lago di Garda

           

      Ubytování:www.campingalporto.it,trasy na:Monte Velo,Passo Rocchetta,Monte Altissimo,Bocca di Trat(ref. pernici) a mnoho dalších okruhů,doporučuji koupit mapu na místě. Září výborná volba na MTBtour,skvělé počasí,vše kvete a zraje...

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2011
      Autor: mkoblizek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB v Lago di Garda

             

        Díky, mapu mám od Kompassu, na ubytování mám nějaké tipy, jen jsem tu sháněl nějaké doporučení.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2011
        Autor: Asterix
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
17.05.2024, 10 dní
14 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

559 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024