8. cyklojízda z Palmovky

Termín: 14.07.2011
Místo: Praha

Červenec a srpen jsou vnímány jako měsíce odpočinku. Zejména děti mají krásné 2 měsíce prázdnin. Cyklojízdy z Palmovky budou tedy v těchto 2 měsících víc výlety za různými zajímavostmi. Měsíce červenec a srpen tedy mnozí lidé berou dovolenou, kterou tráví někde u moře, nebo v exotických místech,…

Datum: 19.06.2011
  • Re: 8. cyklojízda z Palmovky

co si otom myslite volal jsem rostovi ze dorazim dele na akci rikal ze pocka prisel jsem 18.31 nikdo uz tam nebyl ani nezavolal kde jsem nebo kdy dorazim to by se na me akci nestaloi a urcite bych volal kdyz nekdo rekne ze urcite prijde

[ Zpět ]
    Datum: 15.07.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nic...
      Teda pardon, vlastně že je mi to v případě těchto a tvých cyklojízd dost šumák...

[ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Teda to je ale nezodpovědnost, vyjet bez špuntaře...

[ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloturistika

Hledám: Cykloturistika
včera
30letý cykloturista se skladacím kolem Brompton,hledá cykloturistku na spolujízdy po ČR a po Světě!

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky
včera
dobrý den, hledám někoho k sobě na kolo na vyjíždění v okolí Brna i jiné oblasti ve všední dny i víkendy..

Hledám: Spolujezdkyni na pouť Slovenskem.

22.02.2017
Najde se spolucestovatelka na cestu kolem Slovenska na kole? Jedná se cca 3 týdny cestování, se spaním podle…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

180 cyklistů (20 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017