reklama

Váš názor

Dělám stránky www.cyklistikakrnov.com a zajímá mě váš názor na obsah odkazu Na kole... Hlavně na sekci Ubytování,Občerstvení,Cykloservisy na cyklotrase.... Chtěl bych to časem rozšířit, ale nevím jestli to má nějakou cenu. Díky

[ Zpět ]
Datum: 01.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (skcx)
  • Re: Váš názor

         

    Zatím jsem do toho jen juknul, bude to čtení na dlouho - například "Cyklostrategie a cyklopojmy". Tak jen první připomínku k úvodu:
    1. Titul úvodní stránky je nic neříkající "New page 1".
    2. Úvodní obrázek je 2046x3217 pixlů. Proč? Mě se to strašně dlouho natahuje. A tím to může někoho odradit.
    3. Šestka a Ypsilon na stránce Bezpečně na kole se zatoulaly a nesvítěj:
    <p><font color="#FFFFFF"><font size="4">6</font><a href="zakony_a_vyhlasky.htm"><font size="4">) Zákony a
    vyhlášk</font></a><font size="4">y</font></font></p>

    Ale vypadá to moc zajímavě. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Váš názor

           

      Obrázek jsem jsem už upravil, stačí to tak ?

      [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Váš názor

         

    No, zatím jsem jenom mrknul, zařadil adresu do oblíbených, jak psal už Joe, bude to na delší čtení, dneska to nezvládnu, pak týden volno, ale potom....... potom se začtu. Stránky vypadají docela dobře.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Váš názor

           

      Vypadá to dobře :-)) Budu navštěvovat:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Váš názor

             

        Díky za názory. Hlavně mě zajímá Ten odkaz Na kole.../Občerstvení a ubytování na trase 55 Mělo by to sloužit pro ty, kteří projíždějí touto oblastí. Zatím to je od Opavy po M.Albrechtice a zajímá mě jestli to mám prodloužit směrem do hor (Rejviz apod) Jestli to prostě má cenu dělat. Díky

        [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Váš názor

               

          Kdyby se to nevztahovalo jen na Krnovsko, tak bych to rozšířil na celou republiku.
          Už jsem tu někde psal, že by tu měly být stránky, kam by se mohly zapisovat zkušenosti z cyklotras a jejich popisy.
          Stránky budu občas navštěvovat, je to zajímavé.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Váš názor

                 

            Já se nebráním cyklotrasám odjinud (je tam něco i z Beskyd a Jeseníků), jestli něco máš tak mi to můžeš poslat

            [ Zpět ]
            Datum: 05.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Váš názor

                   

              Nuz pozeral som stranky a su super. Myslim, ze si sa narobil, kym si to dal dokopy. Uzitocne to vsak bude az bude tras popisanych viac. Podobne pracne bude vsak aj pridavat dalsie popisy. Inak je to velmi dobry napad.
              Netusim ako na to, ale zda sa mi, ze by sa malo urobit nieco jednoduche, kde by bol zoznam znacenych tras, s kilometrazou (myslim, ze take nieco je na www.cykloserver.cz) a k tej kilometrazi by sa pridavali jednoducho popisy typu cesty napriklad asfalt, sotolina, rozbahnena stezka, strmy zjazd a potom dalsie kolonky ubytovanie, krcmy a podobne.
              dolezite ale bude aby bolo popisanych co najviac ciest, potom to bude pritazliva stranka pre kazdeho. Totiz pri planovani ciest by sa taketo neico hodilo, z mapy sa co to vycitat da, ale skusenosti toho, kto trasu presiel pred tebou to nie su.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.10.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Váš názor

                     

                Pro tyto informace je vytvořen program cyklotrasy: http://cyklotrasy.info/
                Bylo by dobré se obrátit s připomínkami a svými zkušenostmi přímo na správce příslušné oblasti. Ten tyto podklady použije při aktualizaci dat. V programu je možnost vkládat téměř neomezené množství textů i fotografií.

                [ Zpět ]
                Datum: 06.10.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Váš názor

                     

                Dík za pochvalu. Jinak, HonzaK má pravdu, že na ty popisy tras je program Cyklotrasy CZ, nebo sk. Některé trasy mám tímto programem udělané. A na těchto stránkách http://petrmazur.profitux.cz najdeš jenom trasy tímto programem udělané. Bohužel, však ještě tento program nazabírá všechna území, ale prý se na tom už pracuje...

                [ Zpět ]
                Datum: 06.10.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Skricx)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Váš názor

         

    Líbí se mi to, ale přečtu si to ještě jednou, jak budu mít více času.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Váš názor

         

    Díky všem za svůj názor. Budu se snažit to ještě vylepšit.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Váš názor

           

      Dobře, žes to připoměl. Blíží se douhé zimní večery, tak to budem moct podrobnějí pročíst. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Váš názor

         

    Je to dobrý,takže na internetu strávím o něco víc času.Už vidím jak mi moji 2 puberťáci frflú,že je nechci pustit k počítači.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Váš názor

           

      za pár tisíc se nechá sehnat starší vyhovující počítač+monitor a internetové připojení se nechá sdílet po síti. A nemusíš se dohadovat. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Váš názor

             

        Jo tak to radši nějaké nové věci na kolo.I nový stan by nebyl zlý.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Váš názor

               

          Každý máme své priority. :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 28.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Váš názor

         

    Nádhera.
    Hlavně mi konečně někdo osvětlil systém cyklotras.

    A určitě se ještě kouknu - příští rok plánuji jet Slezkou magistrálu a další navazující až k Ještědu a odtud zpět do Prahy, takže určitě nějaké to info o ubytování se hodí.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Váš názor

           

      Dík za pochvalu.
      Až pojedeš tak napiš a dám Ti ty nejaktálnější informace :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024