reklama

Bunda na kolo na zimu

Chci se zeptat , mam silnicku chtela bych jezdit dokud nebude mrznout a naledi na silnici. Ale nechci si kupovat za 3 litry zimni bundu na kolo. Nemate nekdo nakou starsi, zachovalou za rozumnou cenu? Velikost M. Jsem 168/60.

[ Zpět ]
Datum: 01.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
  • Re: Bunda na kolo na zimu

         

    slušná bunda stojí 2000-3500kč. Teoreticky se dá jezdit ve kvalitní větrovce (cca 1000kč) + vrstva navíc.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bunda na kolo na zimu

           

      Potvrzuji... Dnes bylo v Praze kolem 14 stupnu a trochu foukal vitr. Pripominam, ze jsem celkem zimomrivy...
      Mel jsem na sobe Moiru UltraLight scampolo, Moiru Duo rolak s dlouhyma rukavama, dres a lehkou vetrovku... Obcas mi bylo i dost vedro... Myslim, ze tohle by mohlo stacit i do takovych 5-4 stupnu nad nulou

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Bunda na kolo na zimu

             

        Ahoj tak ja zatim jeste jezdim jen v tricku a mikin moirovy. nesnasim moc kdyz je mi vedro, to radsi trochu zima. Kdyz je teplota okolo 0 tak ale pridavam jeste jednu mikinu a tricko a pak mam tolik vrstev ze si pripadam jak nemotornej medved. Tu bundicku shanim hlavne proto abych pod ni mohla nosit treba jen tricko nebo mikinu.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bunda na kolo na zimu

               

          Až bude kolem nuly, tak moje kolo bude už zazimováno...;-)
          Ono s tím pocitem tepla je to celkem dost subjektivní.
          Mně taky třeba není zima v krátkých rukávech a kraťasech ještě když je něco málo přes 10 stupňů. Ale na různých cykloserverech jsem se už hodněkrát dočetl, že krátké rukávy a krátké kalhoty jsou až do počasí kolem 20 stupňů a více... Ani ne tak kvůli pocitu zimy, ale kvůli kloubům... Že si jinak můžeme koledovat o pěkné revma... Člověk ofoukne a ani neví jak...

          Jinak s tou bundou asi moc neporadím. Spíš by to asi opravdu chtělo nějakou dobrou neprofukovací větrovku (ale zase aby trochu dýchala aby se v ní člověk neuvařil...) a pod tím nějakou "zateplovací vrstvu" navíc... Ono ty zimní bundy jako takové jsou podle mně všeobecně na kolo už takové těžkopádné, člověk je v tom pak jak maskot Michelinu... Teď píšu o těch levnějších, tak do těch 3-4k Kč, samozřejmě se dají sehnat i super zimní bundy na kolo, které jsou na omak hodně slabé, ale ceny jsou už trochu jinde...;-(

          [ Zpět ]
          Datum: 03.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda na kolo na zimu

         

    Já mám bundu Kalas z materiálu NoWind. Absolutně neprofoukne, nepromokne, větrá, stačí pod ní tenká Moira, vřele doporučuji. Cena je okolo 2k.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda na kolo na zimu

         

    Cyklobunda 2F Bobosport, neprofuk, nepromok. Překvapilo mě, jak "drží" nepropro během intenzivního deště s větrem proti směru jízdy. Plně srovnatelné vlastnosti s Goretex matrošem. Hlavně to chce nějaké funkční a přiléhavé prádlo. Nejhorší je totiž studená a mokrá bederní oblast...to si pak moc nezajezdíš :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krankbrácha)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bunda na kolo na zimu

         

    Moje zkusenost , navrch neco lehkyho neprofoukavyho a nepromokavyho , dospod vice vrstev za deste , ale kvalitniho obleceni , sundas a natahnes si to podle potreby , krank bracha ti to pise dobre , nemas funkcni pradlo a jezdeni na kole v marastu za mizernyho pocasi kdyz se necejtis pohodlne za moc nestoji .

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

461 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024