reklama

Vybírám horské kolo

Dobrý den, asi 10 let mám crossové kolo a teď zvažuji koupi horského. Prodejce mi radí, abych si jej nechala sestavit, ale jinde mě varují, že je to vlastně zbytečné, protože tím prodělám - za úplně stejné součástky budu platit víc, než když kolo koupím už smontované... docela přemýšlím o kole z kolekce Maxbike 2011 Ararat nebo Akung.
http://www.maxbike.cz/horske-kolo-ararat/
http://www.maxbike.cz/horske-kolo-akung/
- 1. Co si o nich myslíte, jednoznačně by se mi hodilo MTB kolo s kratším rámem a vzpřímenějším posezem kvůli zádům - plánuji nezpevněné cesty, lesní cesty i přes kořeny, což si s mým stávajícím moc nemohu dovolit, výjezdy na kopce po lesních cestách apod...? 2. Má cenu je nechat sestavovat?
3. Tak předem by mě zajímalo, jestli jsou kotoučové brzdy lepší než véčkové, klasické, jestli jsou ty kotoučovky spolehlivější a nemusejí se dávat tak často seřizovat...
4. Je nutné investovat do horáka víc jak 15 000 Kč?

[ Zpět ]
Datum: 10.06.2011
Autor: Aluška
  • Re: Vybírám horské kolo

         

    Když se podíváš po kolech z loňska nebo i z 2009, tak za 15000 už budeš mít ještě lepši a kvalitnější kolo. Nemá smysl ho nechat skládat, to opravdu přijde mnohem dráž. Kotouče jsou lepši v prudších sjezdech a na zabahněných cestách. Každá brzda aby dobře fiugovala se musí občas vyčistit, vyměnit destičky nebo špalky a seřídit, ono je to zhruba nastejno.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vybírám horské kolo

         

    Do patnácti tisíc bych kolo s kotouči nebral vůbec. A skládaný mě přijde mrhání penězi. Jak píše Lelek, podívej se po loňských modelech a určitě si vybereš něco zajímavého a za slušnou cenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2011
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024