reklama

Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

Na mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy 2011 se vyhlašovaly Ceny Miroslava Ivanova za literaturu faktu. V letošním jedenáctém ročníku se v pěti kategoriích sešlo 55 publikací, což bylo nejvíce ze všech dosavadních ročníků. Zvláštní čestné uznání poroty obdržel Ivo Hrubíšek za knihu Nebeští…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.06.2011
Autor: Redakce
  • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

         

    Gratulace panu Hrubíškovi a Cykloknihám. Ty knížky co píše pan Hrubíšek jsou takovou poctivě odvedenou prací, dobře že došly taky oficiálně uznání.
    Schválně, kdo máte ty Nebeské cyklisty nebo Osobnosti + bicykl?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

           

      Já mám od Hrubíška "Horské kolo od A do Z".

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2011
      Autor: Radix
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

           

      Nebeské cyklisty mám asi od února (vánoční dárek),přečetl jsem je několikrát a pokaždé najdeš spoustu zajímavostí.Netradičním cyklistům doporučuji k přečtení

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2011
      Autor: duče
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

           

      nebeský cyklisty mám. Prolistoval jsem a trochu početl...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

           

      Koupila jsem je, ale nemám. :-)
      Jako dárek k loňským Vánocům kamarádovi, co ho občas zkouším tahat na kolo - s úspěchem střídavým. A on mě zase na ultralight - zatím neúspěšně. Tak mi to přišlo jako takový vhodný dárek na půli cesty.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2011
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

             

        Neúspěšně? Musí to být úžasný zážitek, proletět se v ulralehkém stroji. Já bych (co se týče letu) drahoty nedělal :-).

        [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2011
        Autor: drak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

               

          Mám fóbie z výšek. Závratě snad i na vysokých podpatcích. Jen zvednout sedlo od kola tak, abych z něj nedosáhla plnými chodidly na zem mě stálo dlouhý boj sama se sebou. :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 21.06.2011
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

               

          Jak který ultralehký stroj. Svezl jsem se jednou a bylo to jako jízda Velorexem - duralové trubky potažené Dacronem a vepředu dvojtakt :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2011
          Autor: Aviatik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nebeští cyklisté si dolétli pro ocenění

         

    To je dobře, blahopřeji k ocenění: fakt knížka, která si ho zaslouží a na kterou jsme - my nadšenci- docela dlouho čelkali.
    A dík patří také vydavatzelství, že si trouflo na tak netuctový titul!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2011
    Autor: JirkaH
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

195 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024