reklama

Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

Neříká se mi to zrovna s lehkým srdcem, ale je to tak: někde jsem tady už říkal, že v červenci jedeme s Ane na pěší přechod rumunských hor (kerejch - nevim, je mi jedno, kde bude můj hrob). Ponesem si tam na zádech všechno na osm dnů. No a protože Ane si mě potřebuje zřejmě otestovat (proč zrovna v tomhle?!), tak dneska, za chvíli, přiblížně v půl jedenáctý plus mínus, vyrážíme na zkušební pěšárnu - říká, že prej dáme 25 kilometrů. Já - pěšky - a 25 kiláků!!! Sice bereme s sebou psa (německý ovčák), takže tak trochu můžu spolíhat, že po dvou hodinách se Zipp zastaví a dál prostě nepudem a děti si pro nás dojedou večer autem, ale s určitostí to říct nemůžu.
A tak jsem vám chtěl říct, že jsem vás měl všechny rád a že tohle je možná můj poslední příspěvek tady na tomhle webu. A že jestli to dopadne fakt blbě, tak tam někde nahoře to zatím trochu projezdim a až se tam jednou sejdem na velkým nebeským srazu, tak pro vás budu mít připraveno pár solidních cest (a žádný terény to nebudou, ty nemám rád).
Tak se mějte a přeji perfektní víkend :-)

[ Zpět ]
Datum: 28.05.2011
Autor: Airline
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    Láska hory přenáší, třeba přenese i tebe. Přeji hezký výlet!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    Mně Ane připadá jako zákeřná vražedkyně, která své partnery likviduje jejich naprostým vyčerpáním na pěší tůře.
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    Držím Zippovi palce, ať to celé v pohodě zvládne:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    Ale no tak, takovej doják kvůli těm 25 kilometrům? Přeju šťastnej návrat ve zdraví! Pořádně se rozluč až pak v tom červenci.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Autor: Radek
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    Teda fuj, to jsem se lekla, co se děje. To si tak člověk na chvilku odběhne k plotně a pak tu hned na něj vyběhne téma s takovým dramatickým názvem.
    Hele, Airline a jdete už na těžko?!?
    Jestli ne-e, tak buď zatím ještě v klidu :o)))
    To horší teprve přijde.
    Ikdyž... znáš tu o Jeníčkovi a Mařence?!? :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    Tak jsme zpátky. Vrátili jsme se v pět. Něco mezi 25 a 28 km. Teď bude sedm, pomalu se mi vracejí smysly, dávám dohromady první jednoduché věty. Nejlíp to přežil pes. Na druhým místě Ane. Pak dlouho nic - a pak já. Víc nás nešlo...
    Zítra máme naplánovanou silničku, viděl bych to tak na 100 - 120, konečně si odpočinu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

           

      No sláva :o)))
      Tak to ti gratuluji :o)))
      A kam jste až došli?!?

      Hele a teď si najdi tu krosničku a jen tak cvičně stačí, když si do ní lupneš balík vody. Aby si záda zvykala :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

           

      To Tě lituji.Tolik km bych pěšky nezvládl.Nechceš půjčit skládací elektrokolo?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2011
      Autor: Don-Pedro
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

         

    25? To je v pohodě ne? Kecku jsme vycházel ráno, když jsme šel nakoupit a v jedu byl doma na obědě. To je tuším 28. Ale bez báglu tedy a tady u nás okolí, tkaže žádný šílený kopce.
    To zvládneš!

    [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

           

      Hele, kolik vás (tě) vlastně je, ze začátku jsme si myslel, že je to překlep, ale teď to tak píšeš furt.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2011
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Loučím se s vámi, milí kamarádi :-)

             

        je to překlep.
        Dělám jich spoustu. Píšu dvěma prstama. Vlastně třema, mezerník mačkám palcem:-)
        U toho "jsem" se mi to stává často. "J" a "m" jsou vedle sebe a "s" a "e" taky a blbě vystřídám mačkání těch prstů... :-(
        Sorry. Už jsem párkrát přemejšlel, že půjdu na nějaký školení, aby mě naučili psát na stroji.
        Když píšu hodně pomalu jako teď, tak to zvládnu ukočírovat. Tedy většinou, stejně si to pak musím po sobě přečíst a opravit, ale běžně nemám tolik času na psaní, musím psát rychleji a nečtu to po sobě...

        Omlouvám se.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

163 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024