reklama
Město: Praha

Galasovy cyklojízdy

Co si myslíte o Galasových cyklojízdách?

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2011
Autor: martinek
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    Guláš je svůj a takhle nazývá svoje vyjížďky, kterých se účastní pár lidí.
    Jediné, čím jeho cyklojízdy nasírají je, když jich sem najednou vloží celý ranec. Chvilku to trvá, než je člověk skryje.
    A trošku dráždí tím svým číslováním :o)))

    Nic víc, nic míň.
    Není žádný důvod se těmito cyklojízdami zabývat.

    Nechtěj ale vědět, co si myslím o těchto tvých tématech...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    Nic. Jak se tu nějaká objeví, hned jí dávám "skrýt".

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    Galasovy cyklojízdy? Co to je? Kde to roste, co to žere? :-)
    Blacklist s automatickým skrýváním témat založených uživatelem na BL je úúúúžasná funkce! ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      Tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    Už jsem to zde psal jednou. Pojmenovávat něco po žijících lidech je úlet, ale pojmenovávat něco po sobě je na chocholouška.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: Peldy
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    parkrát jsem na jeho jízdách byl a je to o ničem magor fotí 1např.křižovatku5x a fotky jsou všechny obráceně co má na svých stránkách možná1ze100má normálně a když mu člověk řekne že ty čtvrtky má moc dlouhý tak se cítí dotčený.Mimo jiné už se rozjíždí cyklojízdy z Palmovkykteré jsou ve čt více na tomto webu kdo se chce přidá.Kolu zdar

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2011
    Autor: martinek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      Ja ne.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      To si tohle téma založil abys propagoval cyklojízdy z palmovky?!?
      Ale aby jsi to teda měl z jedný vody na čisto, mám an cyklojízdy z palmovky stejný názor jako na Gulášovy cyklojízdy.

      Možná na ty z palmovky nyní, po diskuzi ve vedlejším vlákně, ještě poněkud vyhraněnější názor. Směrem k horšímu ovšem...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Galasovy cyklojízdy

             

        myslím si,že až se rozjedou ty z Palmovky budou lepší než ty co dělá magor.Ty co pořádá auto.mat chodím jen na velký t.j.jarní a podzimní ty malé nejsou moc organizované

        [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2011
        Autor: martinek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Galasovy cyklojízdy

               

          V minulém tématu to dobře napsal ronda
          http://www.nakole.cz/diskuse/13190-nahradni...

          Pokud cyklopalmovka hodlá své cyklojízdy dělat s úmyslem porušovat dopravní předpisy, pak tím městské cyklistice nijak nepomůže.
          Z mého pohledu je tak lepší, aby se tyto cyklojízdy vůbec nerozjely, nebo nechť si je prostě pořádejte jako obyčejné vyjížďky.

          NEEXISTUJE absolutně žádné zdůvodnění, proč se pod rouškou "cyklojízda" chovat na kole v městském provozu odlišně od běžného ježdění.
          A pokud si cyklopalmovka myslí, že existuje, pak je stejný magor jako Guláš...

          [ Zpět ]
          Datum: 26.05.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Galasovy cyklojízdy

                 

            naopak jezdí se podle pravidel silničního provozu ale většinou po cykloztezkách a po zajímavých místech a když je více ůčastníků je připraven i výklad o něčem zajímavém.Někdy pojed a uvidíš.

            [ Zpět ]
            Datum: 26.05.2011
            Autor: martinek
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Galasovy cyklojízdy

                   

              V tom případě nějak nerozumím příspěvkům cyklopalmovky, protože ten tam o porušování pravidel píše s tím, že u větších skupin je to nezbytné.

              [ Zpět ]
              Datum: 26.05.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Galasovy cyklojízdy

                   

              Tak po přečtení vedlejších témat mám jasno - ani Guláš, ani cyklopalmovka.
              Jezdit s někým, kdo propaguje městskou cyklistiku jako cyklopalmovka, to bych se musela stydět.
              Jeho aktivity se mi dost příčí a nemám zájem, aby mě s nimi kdokoli spojoval.

              [ Zpět ]
              Datum: 27.05.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    Minulou sobotu jsem s galasem jel do Berouna a hlavni problem jsem tusil jeste pred tou "jizdou" Doba odjezdu byla jím zvolena na 10:30 a v planu byla cesta do Berouna a zpet! Coz je dost pozdni odjezd.

    Take se mi potvrdilo hned zkraje ze na tom jeho debilbycyklu s volantem proste nemuze jet moc rychle a bohuzel on jezdi VELICE pomalu, takze jsme na nej cekali na kazdem druhem rohu. Pokud nekdo planuje a organizuje podobnou jizdu, tak by ji mel take vest a nikoliv byt stale posledni.

    Hned zkraje jsme museli stavet u tri obcerstveni ktere mel v planu navstivit (pod Barrandovskou skalou, Radotinska cukrarna a Cernosice), coz je ponekud moc na zacatek. Dalsi zastavka byla az v Beroune, kam jsme dojeli na "obed" cca kolem pul ctvrte.

    Tam odsud odjel galas zbabele vlakem nach Prag a nase zbyvajici ctverice jela po svych zpet az domu. Tedy pokud si nekdo naplanuje 90km trasu, tak by mel jednak za a) vyrazit drive, za b) nestavet u kazdeho stanku po ceste hned zkraje Prahy a za c) dobre si rozmyslet jestli na tu delku trasy ma...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2011
    Autor: Dexter
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      minulou sobotu jsem s ním jel taky do Berouna a co tady píšeš s tím s tebou souhlasím a když mu to někdo řekne ,aby se nad tím zamyslel tak se cítí ukřivděný.Mezi těmi4co do Prahy jeli na kole jsem byl já a bylo to o něčem jiném klídek pohoda2zastávky na pivko a jelo se dál.Co mě nejvíc dostalo jeho oblečení v tomto horku které bylo nechápu džíny ,košili,vestu koneckonců v tom jezdí pořád a dokonce v tom je i v práci zajdi se někdy podívat do melantrichovy ul.a uvidíš rozdává turistům letáky ještě jsem ho neviděl na kole v něčem normnálním jako v kratasech a triku.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: martinek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Galasovy cyklojízdy

             

        Jojo, mas pravdu ze zpatecka byla naprosto pohodova a zastavili jsme si nakonec kde jsme chteli...
        V jednom s tebou ale nemohu souhlasit. Jeho "cyklo" dziny a "cyklo" kosile s vestou, docela dobre ladily s jeho "kolem" :-)))
        Snad se brzy potkame, ponevadz s vama trema se jelo super...

        [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2011
        Autor: Dexter
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Galasovy cyklojízdy

               

          ted v so tam jedu znovu do Berouna Karel jede to je ten co má to oranžové kolo a ještě2holky a možná jeden člověk holky nabírám v9:30na palačáku a zbytek kolem 10na mlejku v braníku u barandov.mostu.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.05.2011
          Autor: martinek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Galasovy cyklojízdy

                 

            Mozna bych se pridal, ale jeste uvidim dle pocasi... Kde presne mas na mysli v tom Braniku?

            [ Zpět ]
            Datum: 26.05.2011
            Autor: Dexter
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Galasovy cyklojízdy

                   

              pobřežní cesta mineš ledárny v braníku a uhneš pod podjezd asi tam

              [ Zpět ]
              Datum: 26.05.2011
              Autor: martinek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Galasovy cyklojízdy

                     

                Ok, uvidim jak to bude pocasim... bud tam budu presne nebo vubec. Pokud ne, tak si to uzijte a nekdy priste...

                [ Zpět ]
                Datum: 26.05.2011
                Autor: Dexter
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      Proč mne to nepřekvapuje... :-/

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      Jen by mě zajímalo, kolik toho Galáš po Praze najezdí? Já jen, zda je to vůbec městský cyklista a může do toho kafrat. Ono je to tady složité. Dokud nemáš po PRAZE najeto určitý objem (v řádu tisíců kilometrů), tak jsi jen obyčejný druhořadý cyklista, který do toho nesmí mluvit, protože neví vo co go.

      Já jen, že ze Smícháče je to do Berouna nějakých 30km (před měsícem jsem to šel přes Karlštejn pěšky). A pokud ho to za celé odpoledne tak šíleně utahalo, tak to by mě zajímalo, kolik toho nakroutí s tím svým kolem po Praze.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      Dost dobře nechápu o co v těchto jízdách jde, jezdit po městě v houfu je už samo o sobě dost šílený počin a cesta do Berouna není městská cyklistika. Nedávno jsem cyklistu s volantem na kole viděla na Výtoni a rozhodně mi nepřišel jako správný městský cyklista, dokonce jel na kole po přechodu. To, že jezdí v civilním oblečení ve kterém i pracuje asi není tak důležité a nepřísluší nám ho hodnotit. Po městě jezdím, ale takovéhle cyklojízdy se NIKDY nezůčastním a nejspíš ani courání se směrem do Berouna, i když cesta je to pěkná a dá se spestřit pár výjezdy na okolní kopce s výhledy na řeku.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2011
      Autor: HMS
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Galasovy cyklojízdy

         

    Nedelal ten blazen drive v narodnim technickym muzeu?

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Galasovy cyklojízdy

           

      leda,že by tam byl vystavený jako exponát

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2011
      Autor: martinek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024