Země: Rumunsko Rumunsko

Munti Apuseni

Dobrý den,
v srpnu se chystéme s CA Jenda do M. Apuseni. Chceme jezdit spíše nalehko (40-80km denně, záleží na terénu), ubytování penzion nebo chatky.
Můžete prosím někdo doporučit místo kde se ubytovat (mě připadá nejlepší okolí Padis, Poiana Horea), aby se dali dělat jednodenní okruhy na cca 3 dny a pak se přesunout na další místo.
Přivítám jakékoliv informace týkající se ubytování (ocenním konkrétní tipy) a tras v této oblasti.
Myslíte, že je třeba rezervovat nebo jsou kapacity dostatečné. Poslal jsem pár dotazů na ubytování v angličtině a zatím nikdo neodpověděl.
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2011
Autor: kapi
  • Re: Munti Apuseni

srpen v horách rumunska je dost riziko- často prší a jsou mlhy(a pak bláto). zkus postupně stina de vale,pak poiana horea.nevím jak to je s obsazeností teď- v 1997 známý neměl problém nikde(s ubytováním na horách)

[ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za reakci, doufám, že začátek srpna by nemusel být na počasí špatný.
      Nemáš nějaký tip na stránky s popisem tras, ubytování, cestopisy apod.
      V rumunštině sem toho našel celkem dost, ale porozumět tomu je problém.

[ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: kapi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zkus překladač(www.foxlingo.com)-stáhni a nainstaluj.já mám Rumunsko od Joty a Rumunské Karpaty(M.Bulička)-jestli máš zájem, pošlu na mail sken Apuseni:ubytování ve stina de vale(penziony),la grajduri(chata a tábořiště na plošině padis) a poiana horea(penziony)

[ Zpět ]
        Datum: 27.05.2011

Jen k tomu počasí. Loni jsme byli na Fagaraši (pěšky samozřejmě) a přes den vždycky krásně, ale odpoledne začly přicházet v nižších polohách mlhy a každou noc bouřka jako hrom. Myslím, že v jiných horách to tam bude podobně, jak se tam sráží vzduch od moře se studeným vnitrozemským...

[ Zpět ]
        Datum: 28.05.2011
        Autor: Kryšpín
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Cyklotoulky II. s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Rumunským rájem a moldavským peklem do neuznaného Podněstří
Jaké to je cestovat s malými dětmi po východní Evropě? Pít vodu ze studní, ochutnávat kvas, nocovat nadivoko a ráno ze stanu koukat na …
299 Kč
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

148 cyklistů (15 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016