reklama
Země: Francie Francie

Plánovač pro silniční cyklistiku

Existuje nějaký spezializovaný plánovač tras pro silniční cyklistiku? Aby to vedlo cyklistu po méně frekventovaných silnicích a asfaltových cyklostezkách? Děkuji za odpověď.

[ Zpět ]
Datum: 24.05.2011
Autor: rotvailer
  • Re: Plánovač pro silniční cyklistiku

Docela slušný jsou mapy.idnes.cz, můžeš si naplánovat cestu pro kola a vybrat si typ trasy - cyklostezky nebo silnice. Chce to pak doladit ručně, ale jako základ je to velmi dobré.

[ Zpět ]
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dá se použít i mapy.idnes.cz.
    Jen to počítání celkového převýšení hází celkem nesmysly.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jako málo nebo moc? Já se podle toho celkem orientuju :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

O dost víc.
        Navíc mi to někde ukázalo nejnižní výška výletu 98 m.n.m. Což byl nesmysl.

[ Zpět ]

Svatá pravda,opravdu nesmysl,nedávno upravili vzhled plánovače na mapy.cz - začíná mi sedět víc než idnes :-)

[ Zpět ]
          Autor: robbe-tu

A já si podle toho počítám kolik mám nastoupáno, nemám kompjůtr s výškoměrkou :). A teď koukám na ten seznam a nevypadá špatně teda...

[ Zpět ]

Ani na www.gpsies.com měření výšek moc nesedí, když se to porovná s výškou známých bodů.

[ Zpět ]
      Autor: Radix

A něco do zahraničí?

[ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: rotvailer
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Ostrov tisíce vůní

Jiří Jokl
První český cykloprůvodce Korsikou
Zatím nejvýpravnější publikace z našeho vydavatelství předkládá před čtenáře na 312 stranách celkem 183 barevných fotografií. Autor je …
399 Kč
Tip na letošní dovolenou

Queyras - „Malý Tibet“

(CK Kudrna)
04.08.2017, 10 dní
10 600 Kč
pěší turistika Autobusem

Korsika – jednodenní túry

(CK Kudrna)
19.08.2017, 13 dní
13 800 Kč
pěší turistika Autobusem

Korsika – GR 20

(CK Kudrna)
19.08.2017, 13 dní
13 900 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (16 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017