reklama
Země: Francie Francie

Plánovač pro silniční cyklistiku

Existuje nějaký spezializovaný plánovač tras pro silniční cyklistiku? Aby to vedlo cyklistu po méně frekventovaných silnicích a asfaltových cyklostezkách? Děkuji za odpověď.

[ Zpět ]
Datum: 24.05.2011
Autor: rotvailer
  • Re: Plánovač pro silniční cyklistiku

Docela slušný jsou mapy.idnes.cz, můžeš si naplánovat cestu pro kola a vybrat si typ trasy - cyklostezky nebo silnice. Chce to pak doladit ručně, ale jako základ je to velmi dobré.

[ Zpět ]
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dá se použít i mapy.idnes.cz.
    Jen to počítání celkového převýšení hází celkem nesmysly.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jako málo nebo moc? Já se podle toho celkem orientuju :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

O dost víc.
        Navíc mi to někde ukázalo nejnižní výška výletu 98 m.n.m. Což byl nesmysl.

[ Zpět ]

Svatá pravda,opravdu nesmysl,nedávno upravili vzhled plánovače na mapy.cz - začíná mi sedět víc než idnes :-)

[ Zpět ]
          Autor: robbe-tu

A já si podle toho počítám kolik mám nastoupáno, nemám kompjůtr s výškoměrkou :). A teď koukám na ten seznam a nevypadá špatně teda...

[ Zpět ]

Ani na www.gpsies.com měření výšek moc nesedí, když se to porovná s výškou známých bodů.

[ Zpět ]
      Autor: Radix

A něco do zahraničí?

[ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Autor: rotvailer
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Ostrov tisíce vůní

Jiří Jokl
První český cykloprůvodce Korsikou
Zatím nejvýpravnější publikace z našeho vydavatelství předkládá před čtenáře na 312 stranách celkem 183 barevných fotografií. Autor je …
399 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017