kellys majestic vs.merida matts speed-d

Ahoj lidičky prosím o radu a zkušenosti s těmito bajky,protože ja si fakt nemůžu vybrat.Za všechno předem velkej dík.

[ Zpět ]
Datum: 29.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (pavel.terezin (pavel.terezin@seznam.xx))
  • Re: kellys majestic vs.merida matts speed-d

Jednoznačně jdi do Meridy i když Tě tady bude přesvědčovat každý o něčem jiném. Já mám zkušenosti vice s Meridou a jinam bych nešel.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv (deyv@quick.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kellys majestic vs.merida matts speed-d

určitě merida - dobrá cena, dobrý kompomenty a dobře vypadá. Osobně vlastním meriďáckou spec. ed. disc 2004 a bez jediného problému.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

včera
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

včera
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (28 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017