reklama

tekuté lepení

Jaké máte zkušenosti s tekutým lepidlem?
mám problém s vyndáním a nasazením pláště a
tekuté lepidlo by mi vyřwšilo problém. Děkuji za radu. Asta

[ Zpět ]
Datum: 15.05.2011
Autor: asta
  • Re: tekuté lepení

         

    Už to tu bylo několikrát.
    V bezdušových galuskách ty nejlepší.
    Při tlaku používaném v mtb nefunguje.
    V duších nefunguje.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tekuté lepení

         

    Já mám teda s tímhle bohužel (bohudík?) jen jedinou zkušenost, ale maximální spokojenost. Píchlou duši na klasickém MTB to nejen zalepilo, ale částečně i znovu nafouklo během cca 2 minut a drží to dodnes. Když jsem po několika měsících sundaval plášť, v duši byla houbovitá "kostka", váhově v jednotkách gramů... Při jízdě to nebylo nijak znát.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2011
    Autor: flint
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tekuté lepení

           

      Pod pojmem "tekuté lepení" jsem si představil tmel, který se často aplikuje preventivně a v případě píchnutí je vytlačován dírkou a měl by ji zacelit, Ty máš na mysli asi nějaký přípravek ve spreji?, podobný jaký se používá u aut nebo motorek, mohl bys to nějak upřesnit, dík.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2011
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tekuté lepení

             

        Taky jsem to parkrat pouzil - v aute, na zahradni kolecko a asi 3x na kolo. Libovolne, co se koupi u benziny. Omezenim je autoventilek (redukce).

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tekuté lepení

               

          Potřebuji zalepit duši, abych nemusela sundávat
          plášť, mohu se zeptat Flint, jaké tekuté lepidlo použil? Přesně takovou mám představu.asta

          [ Zpět ]
          Datum: 16.05.2011
          Autor: asta
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: tekuté lepení

                 

            Koupil jsem to na zkoušku v Lidlu. Byl to sprej Crivit asi za 70 (?) Kč. V porovnání s novou duší je asi lepší koupit tu novou, než jezdit na záplatované - ale tady je obrovská výhoda právě ta fyzická i časová nenáročnost.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.05.2011
            Autor: flint
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: tekuté lepení

                 

            Pár minutek demontáže a montáže pláště, chvilička lepení - za pár halířů a na jistotu. Naproti tomu sebou tahat spray jak hovado za kilo (i kdyby natřikrát) a výsledek nejistej. Navíc bez demontáže nepoznáš, jestli v plášti nezůstal ten záškodník a pak budeš sprejovat donekonečna...

            [ Zpět ]
            Datum: 16.05.2011
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: tekuté lepení

                   

              Zaskodnika zalepis a vozis ho s sebou.

              [ Zpět ]
              Datum: 16.05.2011
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tekuté lepení

             

        Ano, prodávají se i duše rovnou s tím tmelem uvnitř, ale to je dost drahé. Nezkoušel jsem to.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2011
        Autor: flint
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tekuté lepení

               

          Fuj, nebrat. Nejvetsi opruz je, ze kdyz uz to nefunguje, navic ten vytekajici tmel i brani klasickemu zalepeni!

          [ Zpět ]
          Datum: 16.05.2011
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tekuté lepení

               

          Vyzkoušel jsm duši s tmelem uvnitř a výsledek.... po cca 3 měsících se to usadilo na jedné straně a ten hrb mi házel s kolem. Jezdil jsem i v mrazech tak to asi ztuhlo. Duše mi stjně pomalu ucházela tak jsem to vyhodil a jezdím na obyčejné bez gelu. Ale moc bych tohle řešení potřeboval na motorku, protože sundat pneu z motorky mi nejde a pár defektů už jsem chytnul a defekt na motorce je katastrofa, když jste 20km od domova.
          Pořídím si preventivní gel na motorku (sada cca 300Kč a aplikuju.
          Gelovou cykloduši mám ještě jednu do zásoby 26" a tu použiju :)

          [ Zpět ]
          Datum: 17.05.2011
          Autor: šmudla
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024