reklama

Nový rám

Ahojky,
potřeboval bych pomoci. Mám staré kolo- favorita asi 15 let, před pár lety jsem si koupil nové některé části jako kola, berany, převodník, přehazovačku a sedlo. Problém nyní nastává s rámem, který vzadu u uchycení brzdy začíná praskat a já potřebuji nový. KOukal jsem na internet a některé silniční rámy jsou za slušnou cenu, ale nevím zda jde vše z mého stařičkého přibližovače přendat na nový rám, Hlavně myslím střed u šlapek a zda bude sedět průměr vidlice. Vůbec se v tom nevyznám. Díky za rady Ben

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2011
Autor: Benobi
  • Re: Nový rám

         

    Rám bude ocelovej a mělo by to jít svařit. (??)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nový rám

           

      jj rám je železo ale svářet neumím a ten rám už rezne všude kde to jde, sedlovka skoro nedrží je třeba nový

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2011
      Autor: Benobi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nový rám

             

        Přečti si inzeráty, favorita pořídíš do tisíce korun. A jestli ti vadí odřenej lak, není problém rám přebrousit a stříknout. Nebo zkus kovošrot, jsou tam k vidění i kola v překvapivě slušným stavu.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nový rám

               

          Píše, že by chtěl koupit NOVÝ rám!
          Nehoň ho do mého království (na šroťák), bo by tam pro mě bylo míň pokladů.
          Silniční kola nejezdím, neporadím (nezlob se).

          [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2011
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nový rám

         

    Šlapací střed na 99% sedět bude, dost pravděpodobně nebude sedět hlavové složení, sedlovka, objímka přesmykače.
    Jestli ti stačí rám Favorit, napiš velikost. Švagr by měl mít dva pojízdné F1 nebo F12, tuším velikost 58cm, kupovali si crosse, tak se zeptám, zda se toho chce zbavit.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

273 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024