reklama
Země: Česko Česko

Kochací kolo

Kdo vás přivedl ke kolu ´kochacímu´, endorfinovému aji dopravnímu?

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2011
Autor: pavka
  • Re: Kochací kolo

         

    Brtsh...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    bolavá záda...pokud máš na mysli ležáčka.;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Třicetiletá pohybová pasivita a extrémní BMI.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Před 16 lety zlomená noha a nemožnost běhat a pořádně chodit, kolo se stalo jakousi berlou, která mi umožnila dostat se za humna.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Díky kuponové privatizaci jsme si mohli koupit první horská kola s 21 rychlostmi (do té doby kola Eska - vzadu trojkolečko). Tudíž se dalo jezdit i do kopců.

    Je pravda, že v kuponové privatizaci se "dalo vydělat" i na dražší vozidla.

    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Jerome Klapka Jerome. Někdy v jinošství jsem přečetl Tři muže na toulkách a od té doby jsem chtěl tandem. A pak, když jsem si ho s kamarádem koupil, začal jsem jezdit i na normálním kole dál než do sousední vsi.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    jako malej o bylo normální. všichni měli kolo, já vždycky nějaký taky. většinou nějaký starý po někom, protože nebyly prachy, ale jinak by se mezio vesnicema za kamarádama jezdilo blbě.

    pak dlouho dlouho nic až bejvalá žena, která nechtěl acodit s emnou pěšky mrmlala, že je škoda, že nechci jezdit na kole. Tak jsme si pořídil lehokolo a o pár let později s ese mnou rozvedla, protože jsem prej furt byl někde na kole :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kochací kolo

           

      ..jo, splnila úkol, který jí byl uložen "shora" a po jeho splnění musela odejít.;-) Prostě Tě měla přivést ke kolu a přivedla. Ted´ nastoupí další,...která Ti ho zase zakáže! ;-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2011
      Autor: Martis
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Můj táta. Ale tím, že rozhodl, že naše rodina bude bez auta, protože nechtěl pořád ležet v montážní jámě a spravovat. A já jako kluk jaksi mimochodem objevil, že kolo nemusí být jen na popojíždění po městě a frajerský postávání u zábradlí před kinem (v dresu), ale i cestovní nástroj, a bez dresu. Takže jsem dával z Rožnova i Ostravu, Zlín (tehdy se jmenoval nějak jinak), Olomouc, Žilinu, prostě kolo mi jako klukovi otevřelo mnohem vzdálenější svět než jsem došel pěšky. A zalíbilo se mi to. A mám to tak dodnes. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    V pěti letech jsem holt motorku nebo auto ještě řídit nemoh, tříkolka už byla moc pomalá, tak přišlo na mnoho let na řadu kolo. No a i přes ty motorky a auta tam někde zůstalo. Nejvíc mě ale přitáhlo teď na stará kolena (zvláště to levé). Ale za to může nejvíc kromě bráchy ňákej šimáno, sram a jiní strejcové, kteří po létech babrání s favorití hrůzou mi dovolili bezstarostně jezdit :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Pohodlnost. Jednoznačně. Nepočítám dětství, kdy jsem rejdil na nějakém noname kole, ani mládí, kdy jsem jeden čas dokonce zkoušel - s prachbídným výsledkem, jezdit závodně. Celou dobu jsem chodil pěšky na vandry s báglem. Někdy mezi 35 - 40 lety jsem si řekl: Proč bych měl furt smýkat bágl na zádech, když ho může smýkat kolo? Tak jsem si nejdříve koupil nějakou plečku za 4000. Tu mi naštěstí brzy ukradli a postavil jsem si už docela dobré zábradlí. No a po několika letech jsem si zase řekl: Proč bych si měl huntovat páteř, zápěstí a zadek, když si můžu lehnout? No a postavil jsem si ležáka. Takže se potvrdilo pravidlo, že lenost a pohodlí je hybnou silou evoluce.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Vlastně nevím. Víc lidí. Jako malí jsme samozřejmě skákali v nedalekém lesíku na starých skládačkách, ale to se nepočítá. Pak jsem někdy ve dvanácti jel s tátou na staré plečce z Jablonného na Ještěd a zpátky - a užasl jsem, že se na kole dá i někam dostat!

    Pak už to šlo ráz naráz: přišel jsem ze školy, mrskl taškou do kouta a vyrazil na své oblíbené okruhy severně od Prahy. Nechápu, že mě naši pouštěli, ale buď o tom nevěděli, nebo byl tehdy opravdu malý provoz na silnicích (to byl).

    Ve čtrnácti mě starší kamarád vzal na týdenní cyklovandr do jižních Čech - a bylo vymalováno. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Kdyz nepocitam mlada leta, tak ke kochacimu byl posledni kapkou Jurimir ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Mě ke kolu přived už v mládí tatík. v 6 letech jsem dostal BMX 20 a hned mě a bráchu ( na stejném stroji ) vytáhl z Ostravy do Kružberka za babičkou. 50km. Jeden den tam a druhý zpátky. Takových výletů bylo nepočítaně a pak jsem dostal favorita. Brácha dostal starší cyklokrosovou favoritku, tak byl na těch tereních galuskách větší king. Já jsem vždy jezdil pomalu, kochal jsem se. A kochám se dodnes. Mám sice za sebou i pár závodů, ale jezdím je jen tak, pro radost a dojíždím mezi posledníma.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Autor: milanchal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Mne paradoxně úraz na kole a následné doporučení kola jako rehabilitačního prostředku(a jediného možného pro pohyb)otevřel svět dálek. Jinak jezdím od 15-ti let,ale jako "kochací" prostředek až od r.1994- teď jen lituju těch promarněných let...............

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kochací kolo

         

    Nutnost. Vyrůstala jsem na vesnici a první opravdické dospělácké kolo jsem vydyndala na rodičích, abych postíhala všechny aktivity, kámošky a kámoše. Do školy jsem taky dojížděla.
    Kochacím se u mne kolo stalo mnohem později.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024