reklama

Po trase Odra-Nisa s cyklopřívěsem a dětmi

Často se mě rodiče ptají, od jakého věku je možné jezdit s dětmi na kole. Také proto jsem měla radost z rozhovoru, který se podařilo před časem uskutečnit. Dostala jsem příležitost vyzpovídat dvojici rodičů, kteří se svými dětmi dojeli na kolech a s přívěsným vozíčkem z Čech až k Baltskému moři. Nejmladšímu členovi výpravy přitom nebylo ani 10 měsíců…

Datum: 07.05.2011
Autor: Redakce
  • Re: Po trase Odra-Nisa s cyklopřívěsem a dětmi

Příjemné počtení u sobotního oběda, díky.
    Jen škoda, že nejde dát palec nahoru :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po trase Odra-Nisa s cyklopřívěsem a dětmi

Taky se přidávám k Radce, příjemné počtení, obdivuji Vás, že jste cestu absolvovali i s tak malými dětmi a hlavně obdivuji ty děti, že to tak dlouhou dobu vydržely v tom vozíku na cestách. Jednou z nich budou také velcí cestovatelé, když mají takovou výchovu:-)

[ Zpět ]
      Autor: dr.biker
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Zase někdo s promyšlenou elektronikou na kole

ale stále nikdo, kdo by takovou věc prodával.

[ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Autor: jjz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

dnes
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (28 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017