reklama

Největší vynález lidstva :-)

:-) Tak vám tak občas během mý vysilující úřednický práce přemýšlím nad tím, co by se dalo označit jako největší vynález člověka, a to za celou dobu jeho existence. Občas o tom pokecáme v kanclu s Frantou odvedle. Za sebe jsem to dlouho viděl na kolo, se kterým přišli staří Sumerové (samozřejmě s následným jízdním kolem, pochopitelně, jak jinak, žiju pro kola už devátý rok :-) ). Nicméně cca posledních šest měsíců se mi tak nějak vkrádá, že poměrně dobrej vynález byla taky žena. Sice nevím, kdo ji vymyslel, ale udělal to celkem dobře. Samozřejmě, vždycky je co zlepšovat (třeba ten vypouštěcí čudlík na zádech), ale už takhle, řekněmež v tomhle základním standardním provedení (= jedna hlava, po stranách dvě ruce, vepředu dvě ňadra - i když tady bych možná uvítal jedno flexibilní nad zadečkem, aby to nebylo na dlouhý přehmatávání...), to není až tak špatný. Dokonce jsem se už přistihnul při myšlence, že v určitých situacích je ta ženská dokonce lepší než kolo, a to je u mě už co říct. Dyť který kolo udělá takový palačinky, co bude dneska dělat ta moje... :-)
Kdybyste tedy měli navrhnout jednu konkrétní věc, která zahýbala světem - která by to byla?
Pa v pondělí :-)

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2011
Autor: Airline
  • Re: Největší vynález lidstva :-)

         

    Já mám v tomhle už léta jasno! POSTEL!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2011
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Největší vynález lidstva :-)

           

      Jo, tak pod to se podepisuju - bod!
      A nejlepší z nejlepších je ta moje :o)))
      Musím říct, že v ní doma trávím naprostou většinu času :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Největší vynález lidstva :-)

         

    Ta postel a pak kohoutek s tekoucí teplou vodou.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2011
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Největší vynález lidstva :-)

         

    A co místo flexibilního ňadra třeba bludnou ledvinu. Přece jenom by byla míň na očích a nebudili byste pohoršení.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Největší vynález lidstva :-)

           

      Zamítá se :-)
      Jednu takovou jsem měla - a teda nic moc extra vynález to nebyl.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2011
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Největší vynález lidstva :-)

             

        Já měl čtyři. Pak mi poradili nabrat deset kilo a mám klid.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Největší vynález lidstva :-)

               

          Čtyři bludné ledviny? To snad ne.. :-o

          [ Zpět ]
          Datum: 07.05.2011
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Největší vynález lidstva :-)

                 

            Nediv se, nic není nemožné. Akakakakromě toho jsem chodící repetitorium, furt mi objevujou nový choroby. Divím se, že jsem letos přežil vejlet do Afriky.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.05.2011
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Největší vynález lidstva :-)

                   

              Copak, že je objevují, ale zkouší je také léčit?!?

              [ Zpět ]
              Datum: 08.05.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Největší vynález lidstva :-)

         

    čůrání ve stoje Airline :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Největší vynález lidstva :-)

         

    U mě vítězí ručník.

    ...Pokud jde o ručníky, Stopařův průvodce po galaxii o nich říká hned několik věcí. Ručník je skutečně kolosálně užitečná součást výbavy hvězdného stopaře. Především má značnou praktickou cenu - můžete se například do něj zabalit, aby vám nebyla zima, když poskakujete napříč chladnými měsíci planety Jaglan Beta. Můžete na něm ležet na zářivých, mramorovým pískem vystlaných plážích Santraginu V a vdechovat opojné výpary z jeho moří. Můžete na něm spát pod hvězdami, jež tak rudě září na planetě pouští, Kakrafúnu. Můžete ho použít jako plachtu, až poplujete na maličkém voru po proudu drsné řeky Moth, můžete ho namočit pro boj zblízka, nebo si jím zahalit hlavu, abyste necítili jedovaté pachy žravé obludy Blátotlačky z Traalu a nestřetli se s jejím pohledem (je to nepředstavitelně tupé zvíře, myslí si, že když ji nevidíte, nevidí ani ona vás - blbá jak tágo, zato značně žravá). Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem ještě připadá dost čistý. ...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Největší vynález lidstva :-)

           

      Od někoho, kdo má v nicku číslovku 42 bych ani jiný příspěvek nečekal.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Největší vynález lidstva :-)

           

      stydím se mistře, že jsem si nevzpomněl:-(
      Mea culpa!

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Největší vynález lidstva :-)

         

    Já myslim, že oheň, syrovej steak by byl fakt hnusnej...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Největší vynález lidstva :-)

           

      Zkus mrkev, tu můžeš i bez ohně :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

404 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024