reklama

Vybírám nové kolo pomozte mi

Vybírám si nové kolo ale nemužu se rozhodnout jaké prsím vás poradtě mi cena do 12 tisíc MTB kolo bez kotoučových brz chci véškový na značce nezýleží

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2011
Autor: tomi
  • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

         

    Co takhle se nejdřív podívat co se tady v poslední době v téhle kategorii mnohokrát probíralo a nabízelo.
    Určitě si z těch možností vybereš.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2011
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

         

    Co tohle?
    http://www.kola-pells.cz/horske_kolo-pells...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

           

      Jo tak ysme přemejšlel ale nikdo psal že tejty levný modely od pells tak prej vaří rámy v číně

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2011
      Autor: tomi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

             

        Stejně jako všechny běžné ostatní, v Číně a okolí

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

             

        Klííd, z Číny není u nás prakticky nic. ČR (nebo EU?) uplatňuje na kola z Číny relativně vysoké dovozní clo. Takže rámy jsou nejčastěji Tchaiwanu.

        Hodně ale záleží na tom co Ty konkrétně považuješ za "pravou" Čínu, ale tento problém bych sem raději netahal :)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2011
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

             

        Sorry, tomu už nerozumím. Sorry, I can't understand.
        Whether you are not czech, you can use english.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vybírám nové kolo pomozte mi

         

    Letošní model merida matts 60 - V, cena 12490,-. Ten pells 2009 je ale zřejmě trochu lépe osazen.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

331 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024