reklama

Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu dojela.

Dostala se mi do ruky mapa „Praha a okolí", poslední aktualizace 20. 8. 2009. Občas mám možnost přijet do práce na kole a prodloužit si odpoledne cyklovýletem. Cesta, kterou ráno jedu je bezproblémová, téměř celá po cyklostezce značené jako A2, vede pod okny mé kanceláře. Příjemných ranních 16 km…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 03.05.2011
Autor: HMS
  • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

         

    Tak tohle jsou dost dobré poznatky.
    Je fakt, že občas se nad čísly na tabulkách po Praze také podivuji, ale s mapou jsem to ještě nikdy nekonfrontovala :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

           

      Ono se vloni na východě Prahy poměrně zuřivě cedulovalo, takže mapa z roku 2009 rozhodně nepokrývá stav z jara 2011. (Poslední mapa vyšla na podzim 2010, viz http://www.prahounakole.cz/2010/12/magistratni... ).

      Jinak souhlasím. Na JZ města ty cyklotrasy docela kličkujou a optimální průjezdy vedou často dost jinudy.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2011
      Autor: Vratislav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

             

        Jj, mapa naposledy vyšla v září 2010.
        Jižňák pak ještě vydává pro svoje vlastní území, ta se mi do ruky taky pravidelně dostane.

        http://doprava.praha-mesto.cz/...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2011
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

               

          To je ta samá mapa a koukám, že už tam nejsou ta trojmístná čísla, nojo, ale k nám na kopec se dostane nové vydání jen občas :-). Ale darovanému na zuby nekoukej nebo jak se to říká, mapu jsem dostala od sousedky, která pracuje v knihařství. Příště budu jezdit s novější mapou:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 06.05.2011
          Autor: HMS
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

                 

            Nebo zkus jet bez mapy podle vlastních znalostí :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 06.05.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

                 

            Já si kdysi dávno pro tu mapu šel osobně na magistrát ;-) Ale to bylo jenom jednou. Pak jsem zjistil, že ji vlastně moc nepotřebuji, takže už nebyl důvod se po ní každoročně shánět.

            Tu jižákovou nám vždycky jednou dvakrát za rok (podle toho jak často ji aktualizují) dají k našemu místnímu časopisu...

            [ Zpět ]
            Datum: 06.05.2011
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prahou na kole k Botiči, ke kterému jsem nakonec opravdu doj

         

    Dobrý den, také si přisadím svou troškou do mlýna. Ona ta mapa, kterou vydávám 1x ročně magistrát Phy, podle které jela slečna :-) - myslím, že je celkem fajn, nicméně, opravdu je problém, když pak na místě zjistí člověk, že v mapě je značená jiná (nebo se jinak jmenuje) cyklotrasa, než která je označena na sloupku na cyklostezce. A další problém je, že značka je na začátku cyklostezky a dost často se stává, že člověk poměrně dlouho netuší, zda jede vůbec ještě správně a po cyklostezce… Jinak musím souhlasit, že rok stará mapa je již ne zcela optimální a aktuální, ono za 1 rok se toho v dnešní době dost změní - cyklodoprava nyní zažívá boom…. Kolu zdar.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2011
    Autor: Velikan4
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

412 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024