reklama

SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

Ahojte přátelé lehokolisti a ostatní cyklisté.Kdo z vás míří na letošní SPEZI a má ještě volno v autě.
Jsme dva lehokolisti z Brna, kteří vám doplní obsazenost auta a rozdělí se o náklady na cestu.Dle potřeby se dopravíme někam po republice.
Volejte nebo piště na fórum.Díky a příjemné ježdění v tomto krásném jaru.
Dave, tel:739 477 001.

[ Zpět ]
Datum: 25.04.2011
Autor: freediver
  • Re: SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

         

    A nebylo už to ? Pošli nějakejlink kdy a kde to je Já to nenašel

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2011
    Autor: Alban
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

           

      Pristi vikend:
      http://www.spezialradmesse.de/

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2011
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

             

        Tak Já chci taky kdo je s okolí Havl Brodu a pojede okolo a vezme mě tam :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2011
        Autor: Alban
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

               

          Albane, nakonec jedu já z Brna, jel bych v pátek cca mezi 13-14h z města, vzal bych tě někde v Humpolci, zavolej mi tedy at se domluvíme

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2011
          Autor: freediver
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

                 

            Zdar tak Já nemohu nedostal jsem dovolené a navíc ještě jdu v sobotudo práce .Sere mě to,ale stim nic neudělám :-( Dej potom vědět jaké to bylo a pošli pár fotek Dík Alban.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2011
            Autor: Alban
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPEZI 2011 kdo z vás ještě má volno v autě

         

    Až přijedeš ze SPEZI tak někam upni foto rád bych se podíval o co jsem přišel.Dík

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2011
    Autor: Alban
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

345 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024