reklama

Schwinn v akci

Ahoj

Přemýšlím nad koupí kola (to doma už mám 15 let :-D).
Přiznávám, že v kolech se nevyznám - snažím se v tom nyní začít orientovat, ale jde to pomalu.

Narazil jsem dnes na dvě akční ceny, které ovšem končí dnes.
Ne že bych chtěl kupovat kolo bez vyzkoušení, ale ta cena mě docela láká.

Jaký máte názory na tyhle dvě kola - ujde to, nebo raději ruce pryč?

Jsem jezdec, kterej tak dá 50 km o víkendu po cyklostezkách.

Předem moc díky.

Kola:
http://www.mall.cz/trekingova-kola/schwinn...
http://www.mall.cz/trekingova-kola/schwinn...

[ Zpět ]
Datum: 18.04.2011
Autor: strokie
  • Re: Schwinn v akci

         

    To první... no nevím, mechanické kotoučovky mi přijdou zbytečné, podle mne vyhozené prachy.
    To druhé je za ty prachy odpovídající. V podstatě standardní mtb díly na crossovém rámu.
    Nebo si kup normální mtb, na tom dá víkendový jezdec k podzimu za den i 100km terénem;-)
    http://www.cykloworld.eu/cz/obchod/detail...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Schwinn v akci

           

      Dal jsem si prozatím fin. strop, že bych nerad šel přes 15.000 - ono se to pak stejně většinou s doplňkama ještě o nějakej litřík vyšplhá :-/

      Navíc prej (z doslechu :-) slušnej MTB, je tak okolo 20.OOO... :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2011
      Autor: strokie
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Schwinn v akci

             

        Jj, je rozumné počítat... ke kolu, který jede, za chvíli přijdou nášlapy (do litru), tretry (1-5 tisíc), helma, pak zjistíš, že líp se šlape v cyklogatích, a dres plandá míň jak triko, nějaká brašna nebo batůžek...
        TO, co jsem ti poslal je tak minimum, s čím se dá jezdit po lese, aniž bys za měsíc chtěl vyměnit půlku věcí. Na druhou stranu, mám přes 10 let staré kolo vybavené cca ekvivalentem tohoto (akorát brzdy jsou ještě véčka LX), vidlici tam mám stejnou asi 2 roky starou (původní vytekla a oprava tak staré vidle se nevyplatí), a jediným limitem je čas, jak často se dostanu na kolo, celé roky měním jen řetěz, brzdové špalky a lanka...

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Schwinn v akci

               

          S tímhle se nedá nesouhlasit... Taky jsem si myslel že kolo a tečka a člověk pak zjistí že kolo je v tom všem ta nejnižší položka... Když si člověk sečte co dá za oblečení atd tak to je skoro víc jak to kolo :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2011
          Autor: zdendazzz
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Schwinn v akci

                 

            Já zatím jako nejvyšší položku eviduju "občerstvovací stanice" během cyklovýletu :-D

            [ Zpět ]
            Datum: 18.04.2011
            Autor: strokie
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Schwinn v akci

         

    Nevím odkud jsi, ale podívej se sem, maj celkem dost kol v akci za dobrej peníz... http://www.cyklotony.cz/akce.php

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Schwinn v akci

           

      Díky za nápad, ale jsem z Prahy a kvůli garančce, servisu apod. bych kolo rád z Prahy.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2011
      Autor: strokie
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Schwinn v akci

         

    To druhý je celkem dobrý, kotoučové brzdy jsou zbytečný, naopak ve stoupání budeš velice rád když budeš mít devítkovou kazetu s 32 kolečkem.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Schwinn v akci

         

    A co si vůbec myslíte o této značce?
    Pro mě je to velká neznámá...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2011
    Autor: strokie
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Schwinn v akci

           

      Ten nazev je mi povedomy, nedelaji stacionarni kola na neco podobneho spinningu?

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2011
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Schwinn v akci

             

        Jj, Schwinn cycling. Ke spiningu se to má asi jako Evian k vodě;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Schwinn v akci

               

          MTB zn. Schwinn, mám taky doma, ale už je nahrazeno novejšími. Měl skvelé jizdni vlastnosti, jako tank :-)
          Tato firma patri k zakladetelům hnutí MTB.
          http://www.schwinn-bikes.cz/schwinn-navigace-o...

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2011
          Autor: šerpa
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Schwinn v akci

                 

            Takže by jsi se ani těhlech kol nbál, jo?
            Na toho s odpruženou vidlicí, jsem neměl zrovna pozitivní reakce...

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2011
            Autor: strokie
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024