reklama

jak je to s tím pivem u cyklistů

Protože rubrika "OBČAS SI SÁM PIVO" je již velmi nepřehledná a zjevně vyvolala velký zájem všech hříšníků, ptala jsem se i já advokáta, jestli cyklista může pít za jízdy na kole pivo. Zatímco JOE ve spolupráci s Abernathym řešili přes advokáta, co nastane, když "mně chytnou", tak já předkládám advokátovu odpověď na otázku "co cyklista smí a nesmí". Tedy můj známý advokát řešil prevenci a nikoliv postih. A zde je výsledek:

Řidič je účastník provozu na pozemních komunikacích, který řídí motorové nebo nemotorové vozidlo. Nemotorové vozidlo je vozidlo pohybující se pomocí lidské nebo zvířecí síly, například jízdní kolo, ruční vozík nebo potahové vozidlo.
Řidič (tedy i kola) nesmí požít alkoholický nápoj nebo užít návykovou látku během jízdy, kouřit při jízdě na motocyklu, na mopedu a na jízdním kole.
Řidič (tedy i kola) je povinen podrobit se na výzvu policisty dechové zkoušce a v případě pozitivního zjištění i lékařskému vyšetření s odběrem krve nebo moči ke zjištění, není-li ovlivněn alkoholem.

No a co nastane, když to poruší, to už, jak jsem uvedla, řešili chlapci jinde. Myslím si ale, že by každý cyklista měl vědět nejen co se mu stane, ale především co nesmí. Tím končím diskuzi o pivu, každý ať se podrbe za vlastním uchem.

[ Zpět ]
Datum: 25.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
  • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

         

    Zase jsem kus vynechala - doplňuji:

    Řidič nesmí požít alkoholický nápoj nebo užít návykovou látku během jízdy, řídit vozidlo (tedy i kolo) nebo jet na zvířeti bezprostředně po požití alkoholického nápoje nebo užití návykové látky nebo v takové době po požití alkoholického nápoje nebo užití návykové látky, kdy by mohl být ještě pod jejich vlivem.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

           

      Helčo, Helčo ... 8-D

      [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj ...)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

             

        Nevím, co je 8-D. Asi jsem negramotná, potřebuji poučení.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

               

          To sou přece vočičkááá...

          [ Zpět ]
          Datum: 26.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

         

    Teda prekvapilo me, ze se na to musis ptat advokata, ja myslel ze do zakona 361/2000 Sb. obcas nahledne kazdy (obzvlaste kdyz je vsude na internetu); doporucuju prolitnout, aby se tu zbytecne nemnozily kluby Muzou jet dva cyklisti vedle sebe, ci jet bez drzeni riditek, se psem na voditku, s nohama mimo slapadla atd atd ...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ludek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

         

    Dobře, ale OPRAVDU DOBŘE se podívej, co jsem psal jak úplně první odpověď na Tvůj - pardon, Mirdův vstup v debatě Občas si dám pivo. Jsi trochu pozadu...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

           

      ANDY, přečetla jsem poctivě a Tvou obranu beru. Je fakt, že ve více jak 130 příspěvcích se již člověk na začátek nevrací. Máš svým způsobem pravdu, chtěla jsem jen pomoci, ale protože formou, která pány dráždí, tak si tu pohanu zasloužím. Jen se mnou do té kádě, jsem připravena! Přesto Vás chlapci v této virtuální podobě všechny miluji a doufám, že se mnou nebudete chtít zatočit, jako nedávno s JOEM. To bych nepřežila, s kádí jedu si poradím. Všechny Vás na čelíčko líbá Vaše Helča.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

             

        Ale Helčo, je jedno kdo ten příspěvek napsal. Myslím,že ťal do živého.
        Je krásné si dát na výletě pivko a díky Tvému příspěvku jsme si uvědomili (alespoň já ano), jaké riziko to je.
        Tak na tu káď zapomeň a trefuj se do nás dál, ať tu není nuda.

        P.S. S tím líbáním čelíčka to nepřeháněj. Moje čelíčko je přes celou hlavu. :-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

               

          Souhlas.
          Myslím, že by pánové Helči toho Mirdu měli odpustit. protože:

          1. přiznání je polehčující okolnost
          2. Helča má pravdu v tom, že co se bere u ženy jako mínus, u chlapa je to normál, někdy dokonce plus

          Nakonec nám nic nemusela přiznávat a my bychom si lámali ještě dnes hlavu, kdo je tajemný Mirda:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 04.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniela)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: jak je to s tím pivem u cyklistů

                 

            je to jednoduchy , pivo si taky nekdy dam , .....ten kdo je moc napity stejne neudrzi na kole balanc a musi kolo domu tlacit . Ve vesnici to projde ale nedoporucuju jezdit na frekventovanych komunikacich nasakly jak houba nekde po Praze .

            [ Zpět ]
            Datum: 05.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024