reklama

Výběr nového kola

Dobrý den, prosím o radu s výběrem nového dámského kola. Měřím 156cm, 45kg, jezdím jak po silnici tak v lehčím terénu. Nemůžu se rozhodnout mezi dvěma favority. Budu vděčná za vaše rady a názory. Předem děkuji
http://www.sterba-kola.cz/zbozi/kellys-janette...
http://www.sterba-kola.cz/zbozi/author-kinetic...

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2011
Autor: 4444
  • Re: Výběr nového kola

         

    Vidlice a brzdy rikaji, ze bude lepsi Kellys, cena ze bude lepsi jiny prodejce.
    http://www.zbozi.cz/items?q=KELLYS%20JANETTE...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr nového kola

           

      Kellys vypadá za ty prachy faaakt dobře.
      No nevím, Štěrba to má za stejný prachy jako nejlevnější uepšopy, a za mých mladých pražských let patřil mezi solidní prodejce...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr nového kola

             

        Díky taky se mi víc líbí Kellys. Ale říkala jsem si že si nechám poradit od odborníku. Tak díky mám vybráno

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2011
        Autor: 4444
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr nového kola

           

      Ceny se mi zdají všechny stejné a asi si ho raději koupím v obchodě než přes net, už jsme to jednou udělali s dětským kolem a přišlo rozložené na součástky, tak jsme ještě museli zaplatit za montáž. Díky za radu

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2011
      Autor: 4444
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr nového kola

             

        Tak se podivej na ty levnejsi eshopy. Nektere maji i kamenne prodejny. A jestli to prodavaji o 4 litry levneji, urcite si nereknou za serizeni o takovou sumu. Napriklad kdyz jsem koupil ram (2500,-), prehazeli mi vsechny komponenty ze stareho kola za 700,-

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Výběr nového kola

               

          Já vidím kélise v původním dotazu za 16.590,- a kélise v odkazu od tebe od 16.590,-
          Co su slepý nebo blbý???

          [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2011
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Výběr nového kola

                 

            Uff, tak nevim, co to blazni, ale ja to mam v eurech a po prepocitani to vychazi o hodne draz. Ze to preskocilo z nejakych duvodu na eura, to bych ignoroval, ale udivuje mne zmena ceny... Grr... Asi se mi upgradoval GC. 8-(

            EDIT:
            Slepy jsi mi neprisel, takze jestli trvas na takto omezenem vyberu... 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 06.04.2011
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr nového kola

           

      A když už jste mi tak dobře poradili tak velikost 15" nebo 17" jak jsem psala tak jsem moc nevyrostla cca 156cm. Dík

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2011
      Autor: 4444
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

457 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024