reklama

Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům při š

O zvyšujícím se počtu odcizených kol se netřeba zvlášť zmiňovat. Podle dostupných údajů se jen jedno kolo z pěti vrátí ke svému majiteli. Výrobci tak stále pracují na inovacích, která by umožnila lepší zabezpečení odložených jízdních kol. Na trhu je nyní víceúčelový zámek, který kromě vysoké odolnosti může také sloužit jako přídavný pohon či energetická tyčinka.

Datum: 01.04.2011
Autor: Redakce
  • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

         

    Není nááááááhodou dneska apríla?!? :o)))

    Ale dost dobrý, chvíli mi to šrotilo než mi to došlo :o)))
    Se zaujetím jsem zejména hledala, jak může zámek fungovat i jako energetická tyčinka :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

           

      Jo aha, tak teď jsem to dočetla až na konec :o)))

      Hele, já tomu chci dát palec nahoru... Proč tam žádný není?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

             

        Myslím, že ten poslední řádek je podcenění Nakoláků.
        Jedním z důvodů, proč zahynul Scott při cestě k jižnímu pólu byl, že nevyužíval energetické tyčinky tohoto typu, ale spoléhal na nějaké moderní konzervy.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

         

    Tento vyobrazený animální zámek je na můj vkus pěkně velké tele a dokázal by mě spolknout i s pytlem granulí. Obvykle se dost prodražuje na provozu. Raději koupit co rok nové kolo, než-li si vydržovat tento animální telecí zámek. A jak takové zámky trousí...:-()...a ještě po nich uklízet?!?!?!..Děkuji,nechci....:-ú Podobrý druh zámku bych mohl využít jen na odrážedla. Malý typ srnčího trpasličího zámku je to jediné, co by se mi tak do bytu vešlo a co bych uživil.;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

           

      Pitbul /na fotce/ by Ti za piškotek rád přenechal kolo i majitele, jednoho jsme měli doma, na člověka nikdy ani nezavrčel, tomu bych kolo rozhodně nesvěřil

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2011
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

         

    :-)

    Akorát z té dolní fotky mám trochu pocit, že pořizovací náklady na takové zabezpečovací zařízení několikrát převyšují hodnotu hlídaného předmětu :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2011
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

           

      Stimmt :o))))
      Má někdo návrh na poslední větu, která se týká ceny?
      navrhuju:
      "Uživatel si může být jistý, že při koupi dostává přesmět jedinečné užitné hodnoty. Toto vědomí kazí snad jedině skutečnost, že provozní náklady "No Bark All Bite!" výrazně převyšují hodnotu běžného jízdního kola."

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2011
      Autor: Jitka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

             

        Mě by pořád jen zajímalo, jak se tohle dá pak použít jako energetická tyčinka :o)))
        Nejsem si jista, že by se nechal dobrovolně okusovat :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

               

          To asi za ten výše zmíněný piškot :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2011
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Revoluční novinka na trhu - zámek na kolo pomáhá cyklistům p

                 

            Docela by mně zajímalo, kdo z nakoláků má doma psa /a jakého/. My /tedy naše rodina/ teď žádného nemáme /chybějící čas ??/, ale mně /fotřík/ pes chybí, lidská společnost mi ho nedokáže zcela nahradit. Protože pracuji na směny, nemůžu být jediný člen domácnosti, který se o psa stará. To na vysvětlenou. Zatím jsem ve fázi agitace - manželka spíš ne, mladší syn překvapivě ano, starší je neutrální.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2011
            Autor: vladaza
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024