reklama

Sháním představec :-)

Ahoj :-), marně listuji katalogama...
Sháním představec těchto parametrů:
- hliníkový, ne karbon,
- průměr řidítek 31,8 mm,
- větší úhel (problémek s krční páteří, nemůžu se ohnout dolů do beranů) - mezi 12 a 20 stupni,
- délka 80 nebo 90 mm
- BÍLÁ BARVA !!!
- pevný, ne stavitelný.
Maximálně by mi vyhovoval ten, co je v letošním tištěném katalogu BBB: typ BHS - 43, úhel 17 st. - bohužel mi právě odpověděli z jmctradingu.cz, že ho nedováží.
Takže se dovoluji obrátit na vás, zda někdo nemáte nějaký tip. Na značce (ani jeho váze) mi nezáleží, jen musí splňovat výše uvedené podmínky (včetně té bílé barvy).
Děkuji, v úctě Ai :-)

[ Zpět ]
Datum: 31.03.2011
Autor: Airline
  • Re: Sháním představec :-)

         

    A co takhle stavitelný Specialized
    http://www.velohanak.cz/zbozi_detail.aspx?id=3224
    Není to běžný systém stavitelných představců.

    Používají se tu pouze vložky mezi krk vidlice a představec, které jsou různě zkosené.
    Díky tomu to vypadá jako klasika, váží jen o málo více a perfektně to sedí a nejsou s tím žádné problémy jako s některými stavitelnými představci.

    Skoro bych to označil za klasický představec.

    A dělá se ve dvou provedeních:
    - 20-28st.
    - 8-16st.
    Je to tedy zcela srovnatelné z klasikou (osobní zkušenost) a dovolí to lehké doladění sklonu v rozsahu 8st.

    Tady ještě detail
    http://www.specialized.com/cz/cs/bc...

    A teď druhý problém a to bílá. V bílé barvě některá varianta (nejsem si jistý, jestli to byl comp nebo Pro, rozdíl pár gramů, jinak totéž) existuje.
    Měl jsem ho loni na Spešlu Roubaix.
    Ale nejsem si jistý, jak bude sehnatelný samostatně. Běžně samostatně je nabízen v černé.

    To jsem ti tedy moc nepomohl :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2011
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním představec :-)

           

      S barvou by se dalo vydupat dodatečným opískováním a komaxitem.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním představec :-)

         

    Díky za snahu, nakonec jsem sehnal, sice rovných 1500,-, ale zase splňuje vše, co jsem od něj chtěl.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním představec :-)

           

      A opravdu neni karbonovy?

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2011
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sháním představec :-)

             

        Spíš bych tipla, že se netrefil barvou - za ty prachy musí být pozlacený...

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním představec :-)

               

          Kdepak, zlaty, ale striknuty na bilo. Nebo bile zlato? 8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 31.03.2011
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním představec :-)

               

          No to víš, že srdce zakrvácelo - ale holt jak říká Ane: barva jezdí a né že ne :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2011
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sháním představec :-)

                 

            Takže místo prstenu má představec :o)))

            Ale jinak má, samozřejmě, pravdu :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním představec :-)

         

    Ses tady nedávno prsil, jak ti představec funguje dobře, a teď sháníš novej....? Měl sis ho trochu šetřit :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sháním představec :-)

           

      Že tys koukal po ránu, co se píše v Koránu :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sháním představec :-)

             

        Teda vy dva ste se hledali... :-)))
        Pro úplnost: ještě jsem ho nekoupil, ještě zkusím to původní osazení, třeba to bude dobrý. Podstatný je, že od včerejška vím, kde ten nový kdyžtak sehnat.
        Přeju hezký víkend, byl jsem teď služebně kolmo venku a na slunci mi to ukazovalo 20 st., bude parádní počasí :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2011
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním představec :-)

               

          A misto snehu za chvili bude mrholit radioaktivita... No, nebyl ten snih vlastne prima? 8-(

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2011
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sháním představec :-)

                 

            Neřeš to, víš co ? ...... neřeš to !!! .... :-p

            [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2011
            Autor: Holfi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sháním představec :-)

               

          Já si říkala, že ta koupě za tu cenu nebude tak horká :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024