reklama

galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 roky

Termín: 24.04.2011
Místo: Praha

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.50 s názvem "Výroční jubilejní velikonoční (2.narozeniny GC)" která se koná dne 24.04.2011(Neděle)
Sraz v 10:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 10:15 hodin
Trasa: Park Folimanka , Výtoň, Výtoňský železniční most, parník Albatros,…

Datum: 19.03.2011
  • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

Hele, nedělej mi v tom bordel ! Kolikátá nedělní je tahle jubilejní padesátá jízda ???

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Si to dopočítej nééé:-))). Padesátá první je sedmnáctá. Takže padesátá je šestnáctá.... Jen ta padesátá první sedmnáctá večerní je ve čtvrtek a padesátá šestnáctá ranní je v neděli. Snadné.... :-))

[ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Chaotiku ! Padesátáprvní je sedmnáctá čtvrteční. Nevím ale, jestli ostatní byly nedělní, to by pak znamenalo, že jubilejní dvouletá padesátá by byla třicátáčtvrtá nedělní. Teď jde ale o to, jestli se nejelo taky něco ve středu.... Neměl byste na to někdo nějaký počítačový program ?

[ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A teď si představ, že ona je i dneska....takže čtyřicátá osmá sobotní dopolední. Ale tahle zas nemá to druhé pořadové číslo. Já jsem z toho srna... Vůbec nevím, na kterou nepojedu...:-)

[ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli oni to nehrajou na zmatení nepřítele... :-))) Jak se mají šoféři vztekat, když ani neví, pokolikáté jim vlastně ti kolaři brání v jízdě :-)

[ Zpět ]

Ve středu se jezdí negulášova cyklojízda z Palmovky :o)))

[ Zpět ]
          Datum: 20.03.2011
          Autor: radka

Ve středu se momentálně v Praze nic nejezdí, možná tak nějaké ty výlety po práci, ale nic o čem bych věděl.
            Kolikátá je tohle nedělní nevím, většinou to Vláďa dělá v sobotu, v neděli to bylo snad 3×, ale nejsem si tím jistý.

[ Zpět ]
            Datum: 27.03.2011

Já se přiznám, že mě je nějak fukáč, který den se co a odkud jezdí...
              Mě akorát hlava nebere to číslování. Na blondýnu je to fakt moc složité...

No ale pravidleně tahle avíza skrývám, takže šup do skrytých jubilejně po 50té i s touhle.

[ Zpět ]
              Datum: 27.03.2011
              Autor: radka

ahoj ja by som sa aj rad zucastnil lebo jazdim satle sam a bolo by fan niekoho spoznat kto jazdi ale neviem ci tam trafim lebo prahu moc nepoznam moje jazdenie je take ze jazdim kam ma nohy zavedu a potom jadim ked hladam cestu spet domov :) a podla mapy sa moc orientovat neviem takze rano skusim virazit ale neslubujem ze dorazim :) ak by nahodou niekto siel z roztyl alebo tymto smerom tak mi brnknite alebo pisnete sms na 605 366 974 a zveziem sa svami oki dik tak snad rano ahoj :)

[ Zpět ]
    Datum: 24.04.2011
    Autor: sabijo

Jestli rád jezdíš na kole pro radost z jízdy, tak vyraz do přírody a zajezdi si. Tohle jsou jízdy demonstračně nasrávací a o jízdu samotnou moc nejde (už jen podle těch nesmyslných tras) :-)

[ Zpět ]
      Datum: 24.04.2011
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (27 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017