reklama

galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 roky

Termín: 24.04.2011
Místo: Praha

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.50 s názvem "Výroční jubilejní velikonoční (2.narozeniny GC)" která se koná dne 24.04.2011(Neděle)
Sraz v 10:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 10:15 hodin
Trasa: Park Folimanka , Výtoň, Výtoňský železniční most, parník Albatros,…

Datum: 19.03.2011
  • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

         

    Hele, nedělej mi v tom bordel ! Kolikátá nedělní je tahle jubilejní padesátá jízda ???

    [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

           

      Si to dopočítej nééé:-))). Padesátá první je sedmnáctá. Takže padesátá je šestnáctá.... Jen ta padesátá první sedmnáctá večerní je ve čtvrtek a padesátá šestnáctá ranní je v neděli. Snadné.... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2011
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

             

        Chaotiku ! Padesátáprvní je sedmnáctá čtvrteční. Nevím ale, jestli ostatní byly nedělní, to by pak znamenalo, že jubilejní dvouletá padesátá by byla třicátáčtvrtá nedělní. Teď jde ale o to, jestli se nejelo taky něco ve středu.... Neměl byste na to někdo nějaký počítačový program ?

        [ Zpět ]
        Datum: 19.03.2011
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

               

          A teď si představ, že ona je i dneska....takže čtyřicátá osmá sobotní dopolední. Ale tahle zas nemá to druhé pořadové číslo. Já jsem z toho srna... Vůbec nevím, na kterou nepojedu...:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.03.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

                 

            Jestli oni to nehrajou na zmatení nepřítele... :-))) Jak se mají šoféři vztekat, když ani neví, pokolikáté jim vlastně ti kolaři brání v jízdě :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.03.2011
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

               

          Ve středu se jezdí negulášova cyklojízda z Palmovky :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 20.03.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

                 

            Ve středu se momentálně v Praze nic nejezdí, možná tak nějaké ty výlety po práci, ale nic o čem bych věděl.
            Kolikátá je tohle nedělní nevím, většinou to Vláďa dělá v sobotu, v neděli to bylo snad 3×, ale nejsem si tím jistý.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.03.2011
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

                   

              Já se přiznám, že mě je nějak fukáč, který den se co a odkud jezdí...
              Mě akorát hlava nebere to číslování. Na blondýnu je to fakt moc složité...

              No ale pravidleně tahle avíza skrývám, takže šup do skrytých jubilejně po 50té i s touhle.

              [ Zpět ]
              Datum: 27.03.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

         

    ahoj ja by som sa aj rad zucastnil lebo jazdim satle sam a bolo by fan niekoho spoznat kto jazdi ale neviem ci tam trafim lebo prahu moc nepoznam moje jazdenie je take ze jazdim kam ma nohy zavedu a potom jadim ked hladam cestu spet domov :) a podla mapy sa moc orientovat neviem takze rano skusim virazit ale neslubujem ze dorazim :) ak by nahodou niekto siel z roztyl alebo tymto smerom tak mi brnknite alebo pisnete sms na 605 366 974 a zveziem sa svami oki dik tak snad rano ahoj :)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2011
    Autor: sabijo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: galasova cyklojizda c. 50 jubilejni velikonocni vyroci 2 rok

           

      Jestli rád jezdíš na kole pro radost z jízdy, tak vyraz do přírody a zajezdi si. Tohle jsou jízdy demonstračně nasrávací a o jízdu samotnou moc nejde (už jen podle těch nesmyslných tras) :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024