Přednáška Umění orientace I

Termín: 28.03.2011
Místo: Brno

Přednáška Alpského klubu Brno (www.alpklub.cz) - Umění orientace I

Orientace v horách je základním předpokladem bezpečného přístupu ke všem provozovaným aktivitám. Ostatně umění orientace je nutnou podmínkou k tomu, abychom mohli podnikat túry samostatně. Základem je práce s papírovou mapou,…

Datum: 10.03.2011
Autor: Alpklub
  • Re: Přednáška Umění orientace I

Katko, Michale, nebo kdo to sem píšete, nic proti reklamě, chápu, že ve vašem oboru ji musíte tlačit vrchem spodem úplně všude.
    Ale považoval bych za slušné upozornit, že vstup na akce je placený.
    A bylo by vhodné domluvit se na nějaké formě spolupráce s provozovatelem serveru.

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

po dlouhý době jsem si dal někoho na Black list...

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pridal jsem se.

[ Zpět ]
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

taktéž

[ Zpět ]
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

I já

[ Zpět ]
          Autor: hekynen

Přestože jsem to dal na Blacklist, tak mi nezmizely ty jejich akce. Jakšto ?? :o((

[ Zpět ]
            Autor: Holfi

Protože už jsou založeny. Další nově založené už by měly být automaticky zmizelé.

[ Zpět ]
              Autor: hekynen
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
včera
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

včera
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

111 cyklistů (4 přihlášení)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017