Země: Dánsko Dánsko

Na kole po Dansku

Ahoj, neabsolvoval jste nekdo cestovani na kole po Dansku? Stoji to za to? Pripadne na jak dlouho? Tak trochu tu (zatim teoreticky) filozofuju, kam vypadnout od pocitace...

Predem dik

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2011
Autor: E-Ryc
  • Re: Na kole po Dansku

Nás Dánsko příliš nenadchlo. Hlavně to počasí. 10x za den déš a místní se tvářili, že je to normální :) Kvůli počasí jsme museli zkrátit trasu na polovinu. Takže čas se dost těžko odhaduje. Mnohem víc nás nadchlo Skotsko, Holansko a Albánie. http://www.putovani.net/index.php?tab=2&...

[ Zpět ]
    Datum: 10.03.2011
    Autor: Jane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole po Dansku

Z Dánska mám projetý ostrov Bornholm v Baltském moři. Taková pohodová klidná cyklistika, moc se mi tam líbilo.
    Nějaké fotky a odkaz na blog o cestování na Bornholmu najdeš na mých stránkách.

[ Zpět ]
    Datum: 25.03.2011
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

dnes
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

145 cyklistů (17 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016