reklama

Originál "SPD" pro lehokolo

Podívejte se jak může posloužit staré vázání z běžek NORDIC 75. Zadarmo(je jich všude dost), lehké a v případě nouze "vypne" bez problémů.Bota se zasune do zúžení a opravdu drží. Dá se táhnot částečně i směrem k sobě. Třeba tento nápad někomu pomůže. Odzkoušeno, najeto asi 1000 km.

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2011
Autor: abihs
  • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

         

    To jako šlapeš "dokruhu"?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2011
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

           

      Ne, dokola ...
      8-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2011
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

         

    vypadá to o dost líp než spousta jiných pokusů. SPD to není a já bych bez SPD už jezdti nechtěl, ale bude to pohodlnější než bez toho a když chceš mít normální boty...
    DObrý to je!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

           

      dík, hlavní předností je rychlé vyzutí

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2011
      Autor: abihs
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

         

    Na SWB jsem měl tohle, a byl jsem s tím hodně spokojen.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2011
    Autor: Papji
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

           

      Tohle má někde zdokumentované Jihra.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2011
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

             

        To je možné, k Jihrovi to mám cca 11 km. Tady to mám záběr ( fotil to Jihra) kdy se mi při rozjezdu do kopce nepodařilo zasunout nohu do třmenu.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2011
        Autor: Papji
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

             

        Ovšem moc si to nechválil.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2011
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

               

          Jo, to je pravda, ale on už s SPD jezdil, tudíž mohl porovnat. Pochopitelně, že spd-ečka to nejsou ani náhodou, ale pro udržení nohou na pedálech to stačí, nehledě na to, že je opravdu rozdíl koupit spd.ečka + boty a obětovat pár korun za dva řemínky a čtyři šroubky. Pro člověka, který si postaví leháč, jelikož nechce, nebo nemůže investovat do nového, nebo bazarového, jsou řemínky vhodné řešení, do doby, než pořídí spd. Je ale pravdou, že jsem po výměně pedálů tam už řemínky nedával, protože vhodná kombinace pedálů a obuvi mi zajistila nesklouznutí nohy z pedálu.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.03.2011
          Autor: Papji
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Originál "SPD" pro lehokolo

                 

            Jezdím v pracovních kotníkách typ farmářky.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.03.2011
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024