reklama

Představec

Ovlivňuje délka představce velikost rozvoru?

[ Zpět ]
Datum: 04.03.2011
Autor: pavka
  • Re: Představec

Je to otázka technická, nebo filosofická?
    Podle mě první byl rozvor a podle něj představec. Těžko si dovedu představit situaci, kdy si koupím představec a podle něj budu řešit rozvor.
    Ale rád si počkám na fundované názory odborníků.

[ Zpět ]
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já myslím, že na funkci to nebude mít vliv.

[ Zpět ]
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Teda já už ty brejle fakt akutně nutně potřebuju - na poprvé jsem četla
    "Ovlivňuje délka představce velikost otvoru?"

a řeknu ti, dost ve mě hrklo, jaké že jsi to vypsal páteční téma :o)))

P.S.
    Omlouvám se za výrazivo před 22 hodinou :o)))
    Myšlenky mám ale odpovídající polednímu času, tzn. jediné, co mě zajímá, je aby už skončila přednáška a mohla jsem sežrat ten rohlík se sýrem, co mám v baťochu :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ve stádiu návrhu by snad malinko mohla. Když jsem si kreslil highracer, ukázalo se, že rozvor co dává ideální rozložení zatížení na přední/zadní kolo má zároveň za následek, že u superman řídítek bude kratičký představec, příčná část řídítek jen těsně před osou vidlice a rukojeti daleko za ní. Dost jsem tím pádem zvažoval možnost měnit gerometrii (a tím i rozvor) abych dostal ergonomičtější řízení.
    Jinak na existujícím rámu nemá představec s rozvorem pochopitelně nic společného.

[ Zpět ]
    Autor: Jirka

U HP-Velo asi jo.
    Ale spíš naopak - k danému rozvoru a nekomplikovanosti řídítek (ale za cenu menšího vychýlení předního kola do zatáčky) musí být delší představec.

[ Zpět ]
    Datum: 05.03.2011
    Autor: AV
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017