reklama

Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

aneb když dítěti vezmou jeho hračku...
Podle posledních zpráv se čeští a moravští bikeři stále nemohou pokojně sdružovat za účelem hájení svých zájmu. Stojí za tím pan Tomáš Kvasnička, který stále nedokáže pochopit, že ČeMBA o. s. není jeho osobní firma, ale právnická osoba, která žije vlastním…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 03.03.2011
Autor: Aldomoro
  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

         

    http://www.meteleskublesku.cz/media/25/snd/22.mp3
    Už se poprali?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      Na manipulantech je nejhorší, že i kdybys s nimi šel do sporu s těmi nejčistšími úmysly, vyjdeš z něj zašpiněný a smradlavý jako prase, zatímco okolní přihlížející se odvracejí a znechuceně si ucpávají nosy.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2011
      Autor: heras
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

         

    Upřímně řečeno, celá Čemba je mi ukradená. Asi jako Svaz chovatelů drobného zvířectva. Neposmívám se jim, nepomlouvám je, prostě mě nezajímají. Na kole jezdím bez jejich svolení a asistence. Problémy, které mají uvnitř organizace, jsou ale jen jejich interní a dost dobře nechápu, proč je ventilují na tomhle webu.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      Asi proto, že je ventilují všude. Zkus si titulek článku vložit do gůglu.

      Položme si otázku: Co jim na tom stojí za tolik práce a nákladů? Přece soudy a registrace právnických osob nejsou zadarmo, a takovéto systematické PR rovněž ne.

      Jde jim o princip? O svobodné ježdění na kole? Hehe.

      Asi obě strany očekávají, že se jim vložené prostředky "nějak" vrátí. Tipnul bych si, že půjde o klasické dojení "evropských" (tedy naloupených) peněz.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        Takže z Tomáše Kvasničky se nakonec vyprofiloval kladný hrdina, neboť to zkurvil tak dokonale, že EU ušetřil hromadu peněz :o))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2011
        Autor: heras
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          Já tyhle pijavice zas tak moc nesleduju, spíše se trochu smutně bavím, když se dočtu, jak po sobě štěká Ožužlání s Auto*matem, nebo Singltrek s.r.o. a Čemba o.s.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2011
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        To bude nejspíš pravý důvod. Za vším hledej buď ženu, nebo prachy. Znám to i z jiných organizací a probíhá to podle stejného vzorce: skupina nadšenců - výsledky - zájem veřejnosti -peníze - zmrdi začínají zvedat čenichy - infiltrace zmrdů do zatím fungující organizace, či spolku - převzetí moci v organizaci, vyštípání původních zakladatelů a jejich dehonestace - bezzudné tahání peněz do vlastních kapes, bez ohledu na původní organizaci - likvidace organizace - zmrdi leží a větří.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2011
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          A co třeba takhle - zmrdi leží a větří - založí organizaci kvůli prachům - zneužijí skupinu nadšenců i veřejný zájem - bezuzdné tahání peněz do vlastních kapes - likvidace organizace.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2011
          Autor: heras
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                 

            I Tvůj plán je dobrý. Gratuluju!
            Já jsem zažil ten, co popisuju.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.03.2011
            Autor: Zden42
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          Nebo taky:

          Projekt fundraisingu - o.s. - hromada nadšenců - pár z nich není blbých a chcou taky svůj díl - původní zakladatelé se nechcou dělit - rozchody a naschvály - ostuda na všechny strany - na ostudu se brzy zapomene - dva subjekty, každý rozjíždí vlastní fundraising.

          Je to osvědčený model. Auto*mat byl původně jedním z projektů Ožužlání, pak se vydělil (dnes jsou to dvě právnické osoby), dnes už chlapci poznali, že nemá smysl se kočkovat, ve fondech je dost prachů pro všechny.

          O co, že tohle dopadne stejně?

          [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2011
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

         

    Jen drobnost, občanské sdružení není právnická osoba, ale je to občanské sdružení, tedy dobrovolné sdružení fyzických osob k dosažení společných cílů, nikoliv pro dosažení zisků.
    Tomáš Kvasnička možná něco nedokáže pochopit, vy ale zase nedokážete pochopit, že Tomáš Kvasnička pouze uplatňuje svá práva na výhrady, nesouhlas a usiluje o nápravu stavu, takže podle mého názoru jste mnohem horší než on, protože se svými vnitřčními spory mě a možná i další otravujete jak se snažíte ostatní nezúčastněné přesvědčit, že vy máte pravdu a Tomáš Kvasnička je přímo škůdce.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      o. s. je samozřejmě právnická osoba. Má možnost vlastnit majetek, mít bankovní účet, dostane IČO...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2011
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        Přesně. Jsou dvě různé věci. Občanské sdružení je právnická osoba.
        Smlouva o sdružení dle §829 a násl. občanského zákoníku (tj. že se víc osob - fyzických i právnických - domluví, že se "sdruží" za nějakým sjednaným účelem) je něco jiného a právní subjektivitu to nemá.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2011
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

         

    To je pakárna. Dříve jsem vám fandil a byl jsem členem. Teď jste mi ukradeni, protože tohle šaškování a popotahování člověk vidí všude kolem sebe a už ho to sere. A ono nám to leze aj do cyklistiky. Voni vás cyklisté zas tak moc nepotřebují. Mě to docela dobře jezdí i bez Čendy....

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2011
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

         

    A o co ty jsi lepší než pan Kvasnička?!?
    Jděte už s tím exhibicionismem do háje.
    Je to prostě klasický vývoj skupiny, kde prostě dva kohouti mají odlišný názor na další aktivity a ani jeden nechce ze svého postu odejít.
    Je to jen souboj vlastních ukřivděností.

    Jestli chceš znát řešení, tak jedině zrušit Čembu a nechť si každý jde svou cestou.
    Díky těmhle žabomyším válkám mi celá Čemba, pak Kvasnička i neKvasnička mohou být ukradený...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      Co´s to, prosím tě, zase napsala?
      "... kde prostě dva kohouti mají odlišný názor na další aktivity ..."
      Už dlouho´s nebyla mezi slepicemi, viď? Oni kohouti mají naprosto shodný názor, vědí, co mají dělat a taky to dělají. O prachy jim přitom nejde; jsou neúplatní.
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        Co jsem napsala?!?
        Že je to prostě klasický vývoj skupiny, kde dva chtějí, aby bylo po jeho.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          Koho "jeho"? Řeč šla o dvou kohoutech. DVOU. Ty z klasický dvojkový klíďo uděláš trojkovou, ani se nezačervenáš.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2011
          Autor: AV
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      Hele, nic ve zlým, ale když tady tenkrát Kvasnička exhiboval s heslem "Make love no Asphalt", tak jsi mu to sežrala i navijákem :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2011
      Autor: heras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        Já jsem toho kdysi žrala... :o))

        To víš, tehdy se Čemba jevila poněkud seriózně. Kdo mohl tušit, že za rok, za dva bude pan Kvasnička s panem Bartošem tlouct lopatičkou a dohadovat se, kdo komu rozkopnul bábovičku...
        Podle mého, jediné, co tím docílí je, že přijdou o příznivce.
        Mě teda už můžou být rozhodně ukradený a dál tady k tomu nehodlám plkat.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          Radko, když o věci nic nevíš, tak se prosím o mně neotírej.

          Díky.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.03.2011
          Autor: zbartos
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                 

            Není třeba vědět podrobnosti. To je cyklistům u zadního svěrače. Stačí, jak to vyzní na venek a jak to působí právě na cyklisty (důkazem toho je toto vlákno). Kdyby vám šlo o Čembu, tak si tohle vyřídíte někde v hospodě mezi čtyřma očima a budete se snažit na Čembu neházet stín. Ale Váš exhibicionismus hovoří jen za jedno...jde tu jen o to, kdo bude šéfovat Čembě...

            [ Zpět ]
            Datum: 06.03.2011
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                   

              Bych typoval, že když už je to u zadního svěrače tobě, nemusel bys to prezentovat jako názor všech cyklistů. Ne každý cyklista je pouhý konzument, který zaplatil příspěvky a nechal Kvasničku v klidu tunelovat. Taky dost dobře nechápu, proč když to celé evidentně totálně podělal Kvasnička, tak s ním házíš do stejného pytle i lidi, kteří se pokouší zachránit co se dá. Proč jsi zde neprotestoval, když zde Kvasnička hlásal to jeho "právo na krajinu", "Make love.." a jiné nesmysly, proč jsem tady mimo jiné i od tebe dostával kapky, když jsem upozorňoval, že Kvasnička tu organizaci vede jak Svědky Jehovovy? Tenhle tvůj přístup mi přijde dost omezený, nezlob se na mě.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.03.2011
              Autor: heras
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                     

                Já jsem cyklista. Jako cyklistu mě štve, že se tam hádáte. Navíc já se bez Čemby opravdu obejdu. Dneska jsem byl na kole a nějak jsem si na Čembu ani trošku nevzpomněl a nějak mi nechyběla.

                Jo a když si tu hrajete na zachránce, tak co se na celou Čembu a Kvasničku vykašlat a založit si něco svého. Pokud to myslíte dobře, lidé k vám přejdou a na Kvasničku se svou zázračnou Čembou se zapomene. Ale ne, to by nebylo ono. Tady se někdo potřebuje hádat a něco někomu dokazovat.

                A ještě k těm názorům mě a VŠECH cyklistů. Nestrkej mi do úst něco, co jsem nenapsal. Ukaž mi, kde jsem napsal, že je to názor VŠECH cyklistů???

                Nebudu to už komentovat. Jste mi opravdu volný, k cyklistickému životu vás nepotřebuji a nějak nemám potřebu o vás někde mezi cyklisty kladně mluvit.

                [ Zpět ]
                Datum: 06.03.2011
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                       

                  To je cyklistům u zadního svěrače ...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.03.2011
                  Autor: AV
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                         

                    Kde je VŠECH (VŠEM)?

                    [ Zpět ]
                    Datum: 06.03.2011
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                           

                      hloupej

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.03.2011
                      Autor: AV
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                     

                Jo ještě dodám. Já proti Kvasničkovi nic nemám... To je možná zásadní problém.:-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 06.03.2011
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                       

                  Zásadní problém to možná je :-)))

                  Ale jen pro člověka, který to o tobě neví.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.03.2011
                  Autor: heras
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                   

              Ono je možná dobře, že se to tu objevilo. A nejen proto, že je to na cyklistickém webu, kde se objevuje cokoliv. Spíš jako vykřičník pro další neziskovky, kam až můžou zajít mocenské boje.

              I když v případě nepříliš etablované Čemby to asi nikoho netrhne. Ale ať si každý zkusí představit, kdyby se nějaká jiná neziskovka rozkmotřila... A nemusí to být jen případ, že by v Jizerkách nevyjely rolby.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.03.2011
              Autor: Šlojíř
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      Podobné boje probíhají i v jiných sdružení, včetně přiživování si svých businessů. Jen to není tolik vidět. Probírání Čemby na diskusních fórech sice pomůže sdružení vejít ve známost, na druhou stranu se tam objevuje spousta rádoby názorových vůdců. Typický dotaz na bike-foru: Čemba udělala XYZ, nevím, co si o tom mám myslet. V zápětí se objeví spousta samozvaných myšlenkových vůdců, kteří vše ochotně rádi vysvětlí. Atakdále.

      Pokud má nějaké neziskové sdružení dlouhodobě fungovat, mírné prospěchářství je možná až nezbytnost, ale nesmí se to vymknout z rukou a být v rozporu s mínění většiny členů.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2011
      Autor: Šlojíř
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

         

    Já se řídím (ponaučením) "myslet znamená hovno vědět..."
    Čemba je mi někde a Kvasnička tím tuplem. Když se to zakládalo, tak jsem se nějak šprajcoval vstoupit. Něco mi nevonělo... No a opět jsem se nespletl...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

           

      No vidiš, mě se naštěstí podařilo tu "na hovno" čendu a "hajzla" Kvasničku zneužít k vlastnímu prospěchu :o)))
      A to na poslední chvíli, těsně před "koncem"!
      Jenže při loňském otvírání stezek v NP ředitel zmínil, že jde o první krok. Jaro se blíží, až mi ze Správy Parku zavolaj a budou chtít debatovat o dalších možnostech, byl bych rád, kdyby jakákoliv čenda existovala - úředníci totiž nebudou jednat s kdejakým Lojzou, nebo Pepikem, chtějí mít za partnera organizaci :o(

      [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2011
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        Takže řeči o tom, že o Singltreky se nejvíc zasloužil Kvasnička a že díky tomu má právo si založit soukromé Singltek s.r.o. nejsou pravdivé. Bez občanského sdružení a jeho členů by nedokázal vůbec nic a neměl by tudíž co tunelovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2011
        Autor: heras
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          Herasi, ty seš jak TV NOVA....(ev. Blesk a spol), v příspěvku jsem o singlech a tunelování ani nehles.

          Mě fakt nevadilo, že si založil sróčko (jestli na to měl "právo", o tom nerozhoduju). Jen pokud vím, sám do toho sdružení přinesl jednoznačně nejvíc. Bez sdružení by se svým "tahem na singltreky" taky jistě prorazil, ale zaručeně pomaleji a obtížněji. Možná i já bych třeba Správu NP jednou přesvědčil ....

          PS. když už tě tohle tak tíží, co konkrétně vytuneloval (bez toho se neobejde žádný cool příspěvek, že), prozradíš?

          [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2011
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                 

            Ty nevíš, že si přivlastnil ochrannou známku Singltrek a taky tu doménu že na sebe převedl? Kromě toho, že začal soukromě podnikat v oboru, který měl na starost jako předseda NEZISKOVÉ organizace?

            Pokud by bez sdružení se svým "tahem na singltreky", (KTERÝ CELOU DOBU POPÍRAL), taky jistě prorazil, ale zaručeně pomaleji a obtížněji, proč to tak neudělal? Prostě si to krapet "zjendodušil". A to je právě to, z čeho se mi dělá šoufl.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2011
            Autor: heras
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                   

              Ty tam vidíš od počátku zlý úmysl, já ne.
              To je asi tak všechno, má to cenu dál rozpitvávat?

              [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2011
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                     

                Ty mě tady akorát taháš za fusekli. Měl jsem pravdu s tím tunelováním, nebo jsem jak TV NOVA? Kdyby se k těm singltrekům nevydrápal po zádech členů občanského sdružení, nebo-li kdyby do těch singltreků šel od začátku poctivě, jako soukromý podnikatel, mohl by se na příslušných úřadech ohánět paragrafy o veřejném zájmu? Právem na krajinu a členskou základnou? Měl by ZE ZÁKONA právo na účast na jednání některých úřadů? Získal by všechny konexe, které má teď? Ne. Přišel by sám, jako soukromá osoba ke státním lesům, nebo na stavební úřad, na ministerstvo, že chce povolení a prachy na to, aby mohl postavit singltrek. A oni by ho poslali do řiti. Jako soukromý podnikatel by byl v této oblasti dodnes NULA. Nejdříve by musel postavit singltrek, sám, nebo někomu zaplatit za práci, a potom by teprve hledal platící zákazníky, drahou reklamu na singltreky by býval musel platit ze svého, sponzory by nesehnal...
                Skutečnost je podle mě taková, že jako podnikatel by žádný singltrek nepostavil a platící zákazníky by tudíž nesehnal.
                Takže všechno to okolo singltreků, co teď vlastní jako soukromý podnikatel, mu z morálního hlediska NEPATŘÍ. A je mi jedno, jestli to měl v úmyslu od začátku, nebo jestli zblbnul až ke konci.

                [ Zpět ]
                Datum: 07.03.2011
                Autor: heras
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

                   

              Ať si má strejda Kvasnička firmu Singltrek s.r.o, Ať si ukradne doménu a převede ji na sebe (to až zas tolik sviňárny nevidím - to bych řešil právě někde v hospodě, kde bych mu jí pleskl a nezaplatil mu pivo). Bude mi to jedno, pokud za ním bude vidět kus práce. Lepší je vidět za někým hromadu práce než se tu takhle handrkovat. A už vůbec mi nevadí, že si na tom namastí kapsu... Ale tohle právě někdo nemůže přenést přes srdce. Klasická závist.

              Jo a pak. Kde kdo raději bude jednat se sro než s nějakou neziskovkou....

              [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2011
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

             

        Já napsal, že čenda je na hovno a Kvasnička že je hajzl? Asi reaguješ na příspěvěk někoho jiného...
        Jen že Čemba je mi někde asi tak jak Český svaz chovatelů perlorodek...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2011
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak to myslí pan Tomáš Kvasnička s Čembou

               

          Asi jsem to blbě formuloval, na tvuj příspěvek jsem reagoval tím, že mě se to "vyplatilo". Ten ostatní balast byl k diskusi jako celku....

          [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2011
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

398 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024