reklama
Země: Česko Česko

Únorové okolí Chebu

..tak jelikož se nám měsíc Únor přiblížil ke konci stihl jsem ještě popojet směrem k Dyleni a podívat se jak se rozpadá majetek MNO či komu to vůbec patří....

[ Zpět ]
Datum: 28.02.2011
Autor: amito
  • Re: Únorové okolí Chebu

To je tam ještě tolik sněhu? Ale asi jenom někde..

[ Zpět ]
    Datum: 01.03.2011
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Únorové okolí Chebu

..ona ta rota je asi 100 výškových metrů od vrcholu Dyleně a on má kolem 900 m n/m tak proto je to tam až do března vždy zimní výjezd.....

[ Zpět ]
      Datum: 02.03.2011
      Autor: amito
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska

Jiří Štekl
Čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy RÁJEM ROZHLEDNOVÝM
po rozhlednách ČR na kole, pěšky, vlakem, lanovkou i tramvají čtvrté, rozšířené a aktualizované vydání knihy Rájem rozhlednovým vložena…
333 Kč

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
včera
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (4 přihlášení)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | včera

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | včera

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017