reklama

Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

http://www.youtube.com/watch?v=KRgiIrHRoHM

Předem upozorňuju, že to sem dávám dost nerad, ale předpokládám, že by se to sem časem stejně dostalo.

Řidič najel do cyklojízdy v brazislkém Porto Alegre a bez zpomalení projel skrz ní, přičemž srazil víc než deset lidí. Řidič byl policií nalezen a bude souzen. Některá místní média prezentují tuto událost jako "nehodu", což patrně odráží tamní realitu i v soudnictví. Je tedy možné, že řidičovo chování nebude posouzeno jako úmyslný čin.

Za sebe to sem dávám jako memento ukazující, jak vražedným zařízením se automobil může stát (ať úmyslně či nikoliv).

Současně se trochu obávám toho, že se tu objeví reakce snažící se řidiče obhajovat z pozice nesouhlasu s cyklojízdami. Buďte prosím ve svých reakcích citliví.

[ Zpět ]
Datum: 27.02.2011
Autor: Vratislav
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 28.02.2011
    Autor: ViktorA
    • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

           

      To si děláš srandu ???
      K cyklojízdám tady v Praze bych mohl mít také jisté výhrady, ale ani to absolutně nikoho neopravňuje k takovému jednání !
      V normálních civilizovaných státech by se tohle dalo klasifikovat jako pokus o několikanásobnou vraždu...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2011
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      •      

        Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

        Datum: 28.02.2011
        Autor: ViktorA
        • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

               

          Aha, takže až tam příště bude nějaká povolená demonstrace, která bude blokovat silnici, tak je úplně O.K. až tam do lidí vjede nějaký dobytek ???

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2011
          Autor: Jarda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

         

    Řidič zřejmě neunesl ucpanou a neprůjezdnou silnici. Nepředstavitelné co se muselo odehrát v hlavě řidiče předtím než prostě přidal plyn a jel.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2011
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 28.02.2011
    Autor: ViktorA
    • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

           

      ViktorA: Smazán? Proč?
      (...)

      Nerespektoval jsi prosbu, kterou jsem tuhle diskusi uvedl. A už třikrát. Takže končím debatu.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2011
      Autor: Vratislav
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

             

        Aha, pánovi nevoněj fakta. Děkuji za vysvětlení.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2011
        Autor: ViktorA
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

               

          Pánovi nevoní provokace.

          Jinak ale děkuji, že jsem si na tobě mohl otestovat, jak by dopadlo zveřejnění takového videa řekněme na Novinkách. "Hlas lidu" jsi tu zastoupil dokonale.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2011
          Autor: Vratislav
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

         

    Řidič obviněn z pokusu o zabití.

    http://www.treehugger.com/files/2011/03/driver...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2011
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Asi nejhroznější věc, jakou jsem kdy viděl...

         

    Vysvětlení: Obrátili se na mě lidi přes obálku, proč to tady zamykám. Hlavní důvod je asi ten, že jsem v téhle věci zaujatý a nezvládl bych tohle téma dobře moderovat, tak jsem to raději preventivně zaříznul.

    Navrhuji, aby pro další diskusi založil tohle téma někdo jiný.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2011
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024