reklama

Převodníky Shimano, Gebhardt

Potřebuju vyměnit na kole malej převodník(39) orig. Shimano, chci tam dát Gebhardt, ale ten má ty zuby o půl zubu posunuty oproti tomu Shimanu. Myslíte, že to může vadit?

[ Zpět ]
Datum: 19.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan)
  • Re: Převodníky Shimano, Gebhardt

Teď nedávno jsem usilovně sháněl střední shimánovský XTčkový převodník 32 zubů, dlouho ho nikde neměli - v několika prodejnách mi nabízeli právě gebhardta, že to je se shimanem kompatibilní (má ale jiné náběhy). Hodně o gebhardtu si teď přečteš v Cykloservisu č. 15, je na krámech.

[ Zpět ]
    Datum: 20.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Převodníky Shimano, Gebhardt

Ahoj,moje zkušenost je špatná.Převodník Truativ,32 zubů jsem nahradil právě Gebhardtem a vůbec to nepřehazovalo na nejmenší převodník,nechtělo se to pustit.Na konec jsem tam dal zase Truativ a chodí to úplně normálně.Jinak na silničce,na 105 kliky mám převodníky Viavelo,je to český výrobek,bez nýtů a náběhú a funguje to uplně skvěle.A za skvělý peníze.

[ Zpět ]
    Datum: 20.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (adal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017