reklama

Cyklodresy Craft

Objednal jsem si dresy přes Vavrys.cz a přitom Craft je Švédská firma a na dresech je výrobce Made in China. Má někdo stejné zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 10.02.2011
Autor: lukynek3
  • Re: Cyklodresy Craft

Tož co dnes není vyrobeno v Číně, že? Cokoli jsem si v poslední době koupil (krom rámu lehokola) na všem bylo většinou Made in China.

[ Zpět ]
    Datum: 11.02.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo jo, dneska už málo značek i těch nejkvalitnějších, vyrábí své výrobky ve své domovině. Bohužel se to projeví na ceně jen mimo naše území, u nás za toho Crafta zaplatíš jako by to šil Švéd s platem o kterém se nám ani nezdá.

[ Zpět ]
      Autor: Juras
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kde si doteď žil, že jsi až nyní prozřel?!?
    Můžeš mi říct, co není vyrobeno v Číně?!?
    Já bych teda doma dala ruce do ohně jen za svoje dcery...
    Ale testy DNA si radši dělat nenechám :o)))

Co se ale dresů a oblečení Craft týká - je mi jedno, kde jsou vyrobený, patří k mé oblíbené značce. Věci pod touhle značkou šijou ty žluťásci fakt dost dobře :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Žil jsem a žiju v čechách:-D Made in China už je skoro všude. Jen mě dokáže vytočit,když všude píšou kvalitní dresy od švédské firmy,ceny ne jedny z nejlevnějších,pak to rozbalíš a na tom nápis Made in China..:-DD Tam to vyroběj za pár šupů a člověk ani neví,jestli to má tu kvalitu,jakou to mám mít.

[ Zpět ]
      Autor: lukynek3

Už se budu opakovat po kolikáté, ale číňan umí udělat i kvalitní věc... Je to jen otázkou zadání, které mu ta která "značková" firma dá a pak samozřejmě důslednou kontrolou kvality.

[ Zpět ]
        Autor: Jarda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tohle tě fakt ještě dokáže vytočit?!? :o)))
        Náááhodou, já ještě moc dobře pamatuji, jak jsem před revolucí lítala po obchodech a sháněla trička Made in China, protože ta jediná byla z bavlny a ne z toho divného cosi, z čeho to dělal Jitex apod.
        Je teda fakt, že po prvním vyprání se délka přesunula do šířky, ale pořád to bylo bavlněné tričko.

Hele a víš co by takové tričko Craft stálo, kdyby Švédové museli žluťásky vozit do Švédska a platit jim ještě ubytování a stravu?!?
        Takhle je to přece jenom ještě únosné :o)))

[ Zpět ]

Je to jako na Mezinárodní vesmírné stanici (IIS). Ruskej krám, americkej krám, stejně je to všechno vyrobeno v Číně... ;-)

[ Zpět ]
      Autor: hekynen

Nedávno jsem četl na jednom divadelním plakátu upoutávkovou repliku : "...tu jsem uslyšela tikat svoje biologické hodiny. A když jsem se na ně podívala zblízka, tak na zadní straně měly nápis Made in China"

[ Zpět ]
      Datum: 13.02.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Áaaa sakra...
        A já si myslela, že na té pásce na ruce měly napsané jen jméno...
        Ale když už jsem si tahle tamagoči vypiplala, tak si je nechám a navíc, já je mám i ráda :o)))

[ Zpět ]
        Datum: 14.02.2011

To je úplně normální. Mám pár věcí od americkýho Polosportu a taky jsou z Číny. Když si firma ohlídá kvalitu, jak píše Jarda, nevidím v tom háček.

[ Zpět ]
    Autor: abernathy

Jako pozornost mi přivezli zápalky (filumenie) z Číny. A, považte, bylo na nich droboučkým písmem (latinkou):Made in Czech
      A pak, že je všechno vyrobeno v Číně ...
      8-)

[ Zpět ]
      Autor: AV

Sirky nepřipomínej, moh by ses dotknout sympatizanta Jana Husa z Českýho nebe.

[ Zpět ]

Myslíš jako že tu jeho hraničku podpálili českou sirkou?!?
          Čím se vlastně podpalovala taková hranice?!?
          Jen tak to blaflo nebo k tomu byl nějaký rituál?!?

No, radši se půjdu kouknout, co mi dělají ptáčci v troubě, aby nedopadly jako Hus :o)))

[ Zpět ]

Čím se zapalovala nevím, ale hlásalo se, že kdo chce zapalovat, musí sám hořet. :-)

[ Zpět ]

Ty v troubě ohříváš strnady obecné, aby ti zazpívali?
            8-)))

[ Zpět ]
            Autor: Burajda

Původně jsem je chtěla jen zahřát, když venku sněží, ale poněkud se to zvrtlo :o)))

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (20 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017