reklama

krosové kolo

Ahoj cyklisti,
jelikož mě čeká koupě nového kola, rád bych dal i na rady zkušenějších a ostřílenějších jezdců. Já sem loni kápnul na paradní kolo, ale vydrželo přesně tři měsíce. V Rumunsku mě ho přes noc od stanu ukradli.. Stejný už neseženu, ale zaujalo mě tohle:
http://www.maxbike.cz/detail-kola-ajdar-72/
u nás v prodejně ho maj za 18.990

Nebo si klidně nechám poradit i jiný varianty. Schánim krosový kolo s co nejlepším poměrem cena - osazení - váha. Investovat můžu max. 20.000.
Díky za nápady a přeju úspěšnej rok 2011 v sedle :)

[ Zpět ]
Datum: 10.02.2011
Autor: tomio_27
  • Re: krosové kolo

Jo a určitě se chystám cestovat (ještě se uvidí kam) na těžko, tak aby bylo kolo přizpůsobeno i na to.. díkes

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jaký bylo to loňský kolo - značka atd.

[ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Rám byl značky Nakita 8900, u nás se neprodává, celý kolo bylo osazený komponenty XT, vyšlo mě na krásnejch 15.000, to už bohužel taková nabídka nikdy nebude.. Ale co se dá dělat, snad se má dobře i v Rumunsku.. Vzpomínám na něj :)

[ Zpět ]

Pche, takových nabídek ještě bude... i lepších:-P

[ Zpět ]
        Datum: 11.02.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bude?? A máš takový nějaký? Jestli jo, tak sem s nima, rád se podívám :) Já po netu bloudim dva dny a nic podobnýho sem nenašel..

[ Zpět ]

Nojo, to musíš bloudit dva měsíce, možná i dva roky :-)))

[ Zpět ]
            Autor: Joe-CUBE
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

já chci ale jezdit už na jaře 2011, ne 2013 :)

[ Zpět ]

Domníváš se, že v Rakousku výprodeje těch Nakit nebudou?
        Nedomníváš, že. Tož koupit za €.

[ Zpět ]
        Autor: pavka

http://www.bike007.cz/crossova-kola/author-2010... lonský model mého kola se kterým jsem maximálně spokojenej po 2500km.. sám mám tohle: http://www.kursport.cz/produkt/2602-author... cenově se dají sehnat o hodně nižší než se prodává nejnovější model za 19.990Kč a zatím se liší jen barevně.. komponenty se neliší.. ale záleží jaké budeš mít štěstí s velikostí rámů na skladech..

[ Zpět ]
    Autor: Ovecka

Nebo takhle, jde mi o to, jestli je to za tu cenu dobrý kolo.. Asi do něho půjdu, jen se ptám vás - odborníků :))

[ Zpět ]
    Datum: 13.02.2011

a co treba tohle? http://kola.ramala.cz/e-shop.html?page=shop...

[ Zpět ]
      Autor: palev

O.T. Omlouvám se za svou neznalost, vysvětli mi,jak to provedeš, jo?
      Vždy jsem se domníval, že do kola se dá jít někde na tancovačce (nejen v Makedonii či v Řecku).
      "Jít do kola" - to se do něj necháš vplíst? Neporuší se tím geometrie kola?

[ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý, snažíš se bejt vtipnej, ale tohle ti moc nevyšlo.. Máš ještě jeden pokus :/

[ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Pleteš se. Mě se*e, když někdo ku*ví češtinu a je ´módní´ podle rádia.

[ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Aháá, takže sem tě tim urazil?? Jako promiň, ale já bych to takhle řek normálně a nevim proč to vůbec řešíš, když je to tu diskuze o výběru kola a né o stylu mluvy..

[ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ahoj, podívej se na web www.kola-dema.cz mají tam docela dobrá krosová kola
    http://www.kola-dema.cz/Jizdni-kola/Krosova...

http://www.kola-dema.cz/Jizdni-kola/Krosova...

[ Zpět ]
    Datum: 14.02.2011
    Autor: edis

copak copak, nemůžeš to prodat ? :-)

[ Zpět ]
      Datum: 14.02.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

ale prd, koupil jsem tam kolo a jsem s ním spokojeny, tak proč to nedoporučit

[ Zpět ]
        Datum: 15.02.2011

Já jen, že tyhle kola (ne levný a průměrný) mají po celý republice a za jednotnou cenu. Vypadalo to spíš na doporučení prodejny bez uvedení důvodu.

[ Zpět ]
          Datum: 15.02.2011
          Autor: ronda

ahaa, víš co se říká..liná huba holy neštěstí.. zeptal jsem se a dali slevu,.. krize je krize

[ Zpět ]
            Datum: 16.02.2011
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017