reklama

krosové kolo

Ahoj cyklisti,
jelikož mě čeká koupě nového kola, rád bych dal i na rady zkušenějších a ostřílenějších jezdců. Já sem loni kápnul na paradní kolo, ale vydrželo přesně tři měsíce. V Rumunsku mě ho přes noc od stanu ukradli.. Stejný už neseženu, ale zaujalo mě tohle:
http://www.maxbike.cz/detail-kola-ajdar-72/
u nás v prodejně ho maj za 18.990

Nebo si klidně nechám poradit i jiný varianty. Schánim krosový kolo s co nejlepším poměrem cena - osazení - váha. Investovat můžu max. 20.000.
Díky za nápady a přeju úspěšnej rok 2011 v sedle :)

[ Zpět ]
Datum: 10.02.2011
Autor: tomio_27
  • Re: krosové kolo

         

    Jo a určitě se chystám cestovat (ještě se uvidí kam) na těžko, tak aby bylo kolo přizpůsobeno i na to.. díkes

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2011
    Autor: tomio_27
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krosové kolo

         

    Jaký bylo to loňský kolo - značka atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: krosové kolo

           

      Rám byl značky Nakita 8900, u nás se neprodává, celý kolo bylo osazený komponenty XT, vyšlo mě na krásnejch 15.000, to už bohužel taková nabídka nikdy nebude.. Ale co se dá dělat, snad se má dobře i v Rumunsku.. Vzpomínám na něj :)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2011
      Autor: tomio_27
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: krosové kolo

             

        Pche, takových nabídek ještě bude... i lepších:-P

        [ Zpět ]
        Datum: 11.02.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: krosové kolo

               

          Bude?? A máš takový nějaký? Jestli jo, tak sem s nima, rád se podívám :) Já po netu bloudim dva dny a nic podobnýho sem nenašel..

          [ Zpět ]
          Datum: 11.02.2011
          Autor: tomio_27
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: krosové kolo

                 

            Nojo, to musíš bloudit dva měsíce, možná i dva roky :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 11.02.2011
            Autor: Joe-CUBE
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: krosové kolo

                   

              já chci ale jezdit už na jaře 2011, ne 2013 :)

              [ Zpět ]
              Datum: 11.02.2011
              Autor: tomio_27
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: krosové kolo

             

        Domníváš se, že v Rakousku výprodeje těch Nakit nebudou?
        Nedomníváš, že. Tož koupit za €.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.02.2011
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krosové kolo

         

    http://www.bike007.cz/crossova-kola/author-2010... lonský model mého kola se kterým jsem maximálně spokojenej po 2500km.. sám mám tohle: http://www.kursport.cz/produkt/2602-author... cenově se dají sehnat o hodně nižší než se prodává nejnovější model za 19.990Kč a zatím se liší jen barevně.. komponenty se neliší.. ale záleží jaké budeš mít štěstí s velikostí rámů na skladech..

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2011
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krosové kolo

         

    Nebo takhle, jde mi o to, jestli je to za tu cenu dobrý kolo.. Asi do něho půjdu, jen se ptám vás - odborníků :))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2011
    Autor: tomio_27
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: krosové kolo

           

      a co treba tohle? http://kola.ramala.cz/e-shop.html?page=shop...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2011
      Autor: palev
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: krosové kolo

           

      O.T. Omlouvám se za svou neznalost, vysvětli mi,jak to provedeš, jo?
      Vždy jsem se domníval, že do kola se dá jít někde na tancovačce (nejen v Makedonii či v Řecku).
      "Jít do kola" - to se do něj necháš vplíst? Neporuší se tím geometrie kola?

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: krosové kolo

             

        Dobrý, snažíš se bejt vtipnej, ale tohle ti moc nevyšlo.. Máš ještě jeden pokus :/

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2011
        Autor: tomio_27
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: krosové kolo

               

          Pleteš se. Mě se*e, když někdo ku*ví češtinu a je ´módní´ podle rádia.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.02.2011
          Autor: AV
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: krosové kolo

                 

            Aháá, takže sem tě tim urazil?? Jako promiň, ale já bych to takhle řek normálně a nevim proč to vůbec řešíš, když je to tu diskuze o výběru kola a né o stylu mluvy..

            [ Zpět ]
            Datum: 13.02.2011
            Autor: tomio_27
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: krosové kolo

         

    Ahoj, podívej se na web www.kola-dema.cz mají tam docela dobrá krosová kola
    http://www.kola-dema.cz/Jizdni-kola/Krosova...

    http://www.kola-dema.cz/Jizdni-kola/Krosova...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2011
    Autor: edis
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: krosové kolo

           

      copak copak, nemůžeš to prodat ? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: krosové kolo

             

        ale prd, koupil jsem tam kolo a jsem s ním spokojeny, tak proč to nedoporučit

        [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2011
        Autor: edis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: krosové kolo

               

          Já jen, že tyhle kola (ne levný a průměrný) mají po celý republice a za jednotnou cenu. Vypadalo to spíš na doporučení prodejny bez uvedení důvodu.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2011
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: krosové kolo

                 

            ahaa, víš co se říká..liná huba holy neštěstí.. zeptal jsem se a dali slevu,.. krize je krize

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2011
            Autor: edis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024