reklama

Jak poznat vhodnou velikost kola pro dítě

Zdravím. Chtěl jsem koupit klukovi (8,5 roku) nějaké kolo během zimního období při nějaké slevě. A můj dotaz zní, jak volit velikost kola. Například Author dělá nejmenší MTB 15" ... To je zhruba na jakou velikost postavy ?
Nechci zase kupovat kolo, které mu bude hned malé ...
Kluk má celkem sílu i výdrž, kolo ho baví, ale má už takovej malej křáp doma .. Holka dostala letos nové, ale ježdění moc nedá ...
Chtěl bych klukovi koupit něco, aby se mu to líbolo, a aby si ke kolu a ježdění vybudaval vztah ... aby viděl že kolo může být moc fajn věc ...

[ Zpět ]
Datum: 19.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull (puschel@post.xx))
  • Re: Jak poznat vhodnou velikost kola pro dítě

Ahoj puschpulle. Jám koupil mým klukům zhruba v tomhle věku (a to byli spíše menší postavy) Authory Limity, stály cca 4500,-), měli to pak několik roků, nijak je nezničili, prodal jsem to nakonec po 3 tisících.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak poznat vhodnou velikost kola pro dítě

jo jo, asi navštívím prodejnu a kouknu se, co vůbec nabázejí, na vlastní oči, abych viděl co a jak. Mě vždy zaráží, jak jsou ta dětská kola težká !! (relativně k velikosti ... skoro tolik co "dospělácké")

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (26 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017