reklama

Co vy na to?

Na co?
Však vy víte ...

[ Zpět ]
Datum: 25.01.2011
Autor: pavka
  • Re: Co vy na to?

         

    Ale no tak, pane kolego.
    Kdybyste věděl, pane řediteli, co provedli, tak byste se za ně nepřimlouval.
    Ale jděte, copak?
    No, pane řediteli.
    Copak provedli?
    No, pane řediteli.
    Ne!
    Ano!
    Skoro mi naháníte. Tak povídejte.
    Mám? Mám to tady panu řediteli říct?

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Také si občas vyčítám, že mám vinu na tom co z babičky vyrostlo. Byla spokojená, dokud nezačala háčkovat. Teď už bez toho nemůže být, zpracuje i 20 klubíček denně a když jí dojde vlna, začne být agresivní.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Myslím, že bychom to neměli zbytečně dramatizovat.
    Když jsme byli mladí, nic takového nebylo.
    A co, zbořil se svět? Nezbořil.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: heras
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Naprosto souhlasím! Lépe bych to nenapsal...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Já se domnívám, že když to trochu zprocesujem, uděláme lepší layout, exploatujem HR knowledge, tak by to mohlo být ještě lepší.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co vy na to?

           

      Před chvílí jsem jel okolo a ještě to tam bylo.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2011
      Autor: heras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Hmmm, tak koukám, že už se to profláklo...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co vy na to?

           

      Kdepak, jsi vedle jak ta jedle :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2011
      Autor: heras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co vy na to?

             

        Před chvílí jsem viděl vedle tý jedle ještě borovici a trpaslíka.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.01.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Gala Peter
    A teď se podívejte, jak se to lano za chvíli začne napínat a jak to cukne, až se napne.
    Vilém Tell
    Tak to cukne, až se napne?
    Gala Peter
    Ne, tak se napne, až to cukne.
    Vilém Tell
    Aha, a proč cukne?
    Gala Peter
    Protože se napne.
    Vilém Tell
    A lano-li nenapne-li se?
    Gala Peter
    Lano-li nenapne-li se! To je argument! A pročpak by se nenapnelilo?
    Vilém Tell
    No dobře, ale má-li se napnelit, tak musí někdo cuknout.
    Gala Peter
    No právě, ale nejdřív musí přijít napnelismus, aby mohla
    nastat cukatura.
    Vilém Tell
    Ale cuknulatura bez napnelismu je kravinium! Podívejte se, příteli. Moje řeč bude se vám zdáti na první pohled zbytečnou, respektive na této lodi, za těchto okolností a v tuto hodinu ukvapenou. Avšak jedná se mi o to, abych vás vyvedl z omylu, ve kterém trváte.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2011
    Autor: pavka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co vy na to?

         

    Mám rád tajemná témata. Člověk musí zapojit veškerou svou představivost a inteligenci aby zjistil, o co autorovi jde. Zdali bádá nad hlubinami lidské duše, podstatou bytí, tajemnem všehomíra nebo to přehnal s destiláty, či v nejhorším případě zda je to blb. Pavku za blba nepovažuju ale přesto marně hledám odpověď. Napadá mě jediná: chrudošiví jsou borolové...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co vy na to?

           

      Rád si hraju. Se slovy, s jazykem. Mám rád inteligentní dialogy. A taky lidi, kteří mají ´smysl pro nesmysl´.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.01.2011
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co vy na to?

             

        Bezduché a bezdeché dialogy taky nemám ráda. Zvláště při jízdě do kopce na kole se mi ovšem daří spojit obé dohromady.
        8-))

        [ Zpět ]
        Datum: 26.01.2011
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co vy na to?

               

          Jojo, taky když šlapu do kopce, tak po 150 m převýšení ze mě začnou padat úžasný moudra :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 26.01.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Co vy na to?

                 

            Nechápu, jak někdo může mluvit při šlapání do kopce...

            [ Zpět ]
            Datum: 26.01.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024