reklama

Životnost tažné tyče

Chtěl bych se zeptal zkušenějších, kteří používají (nebo používali) tažnou tyč Trailgator, jak je to s životností.
Jde hlavně u vůli v upínacích částech při častější jízdě v terénu.
Zvažuji totiž koupi i prípadně jeté tyče. Tak ať vím, kde by se mohl vyskytnou problém.

Nebo pokud by někomu doma nějaká překážela a už ji nepotřeboval, tak dejtě vědět.

[ Zpět ]
Datum: 24.01.2011
  • Re: Životnost tažné tyče

         

    Zdravím, to by mě také zajímalo, ta naše moc dlouho nevydržela..ale nevím, kolik měla najeto km-terén většinou hodně přijatelný, ale obrubníky a pod.....každopádně druhé dítě jsme na ní povozili jen párkrát (asi 2*)..Nejslabší místo je uchycení na dětské kolo, nové stojí do 700,- a to nám nevydrželo. Jinak celá tyč je v naprostém pořádku, vydrží hodně a nemá se na ní co zničit-i upnutí na dospělácké kolo. Avšak upínací čáýt na dětské kolo je hodně háklivá a nemám s tím zkušenost jen já...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2011
    Autor: kosicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Životnost tažné tyče

           

      A jak nevydrželo. Prasklo to, nebo se to vyvaklalo, nebo to už nešlo nasazovat?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.01.2011
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Životnost tažné tyče

             

        On se vzdycky vylomi takovej ten vyprostrihlej sikmej zobacek, kdyz jezdis v terenu. A ten zobacek je jediny, co tu tycku drzi jakoby v rovine, takze kdyz se to vylomi, tak se vlastne tycky prohne a drzi jenom na osce toho rychloupinaku, ale to je takovy spojeni na nic.
        Nicmene nebezpecny to neni, rozpojeni nehrozi (leda snad prestrizeni te osky upinaku, ale ta je hodne tvrda, takze nic). Ja jsem to poresil tak, ze mi kamarad ten zobacek zavaril zpet na misto a cely to vevnitr vyvaril.
        Fungovalo to pak minimalne dalsi rok intenzivniho jezdeni. Pak to upadlo zase, ale Kadel uz byl velkej, takze jsem tycku za flasku prenechal znamym.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.01.2011
        Autor: Meduza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Životnost tažné tyče

               

          Aha, tak tomu rozumim. On je tam vlastně jenom sprostě nastříhnutej ten plech, bez jakékoliv další úpravy. No tak nám to snad nějakou dobu vystačí a když ne, tak to tak jako ty dám vyvařit kamarádovi. On by se možná ten závěs vůbec nechal vyrobyt z něčeho trvanlivějšího. O kvalitě toho materiálu si vůbec nedělám iluze.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.01.2011
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Životnost tažné tyče

                 

            Když to necháš vyrobyt, tak to už bytelné bude dost, to se neboj :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.01.2011
            Autor: Jarda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Životnost tažné tyče

                   

              No tak to mi uteklo, to uznávám, to je hnus :-))))

              [ Zpět ]
              Datum: 24.01.2011
              Autor: Zakarr
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Životnost tažné tyče

                     

                Proč hnus? Má to přece být bytelné, tvrdé... Prostě stejný případ jako chlapy :)

                [ Zpět ]
                Datum: 24.01.2011
                Autor: hekynen
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Životnost tažné tyče

                 

            Taky bych tak viděl, pokud se zobáček ulomí, tak se nechá navařit nový. To snad nebude takový problém.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.01.2011
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Životnost tažné tyče

         

    Co já vím, tak tažný trubky většinou přestávaj táhnout přibližně kolem padesátky. Jednu nepotřebnou bych tady měl, ale nejsem na prodej.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.01.2011
    Autor: heras
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

565 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024