reklama
Země: Zimbabwe Zimbabwe

Sponzoring

Ahoj cestovatelé. Když jedete někam dál, umíte si sehnat sponzora? Máte s tím zkušenosti? Jak se to dělá? Víte jak sepsat projekt nebo žádost? Jsou na to nějaké píár standardy nebo vzory? A má cenu to zkoušet?
Nejedu sice kolem světa (zatím), ale kdyby mi někdo na dva měsíce zaplatil zdravotní a sociální (jsem OSVČ), i to by bodlo. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 22.01.2011
Autor: básník
  • Re: Sponzoring

         

    ...pokud se teda chcete podělit, utrousit zkušenost nebo radu. Chápu že každej je rád pokud má co má. :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Ty plánuješ cestu do Zimbabwe?

    http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/yo-yo...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Třeba, zní to dobře, ne?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Občas jsem o tom taky přemýšlel. Občas jsem i hledal info. Na hedvabnastezka.cz se občas o tom vedou řeči. Hedvábná stezka má i nějaký expediční fond.

    Měl bys mít co nabídnout (zajímavá destinace=> přednášky, foto výstavy,...). Asi kdejakou dovolenou nikdo sponzorovat nebude. A pak co vím od kamarádů, kteří občas sponzory hledali...je to jen běhání, ukecávání, škemrání.

    Ale ty napiš knihu. Na co škemrat, když psát umíš....

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Zdravotní a sociální si můžeš zaplatit i dopředu. Nebo si prostě zadáš TP...
    Ostatně, vždyť máš vílu, ne?!? :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    co jsem četl na toto téma od zkušeného cestovatele, který na kole objel celý svět, sehnat sponzora je obrovský oříšek. A to i pro takového člověka, který procestuje svět. Od krátkodobých cest se většinou úplně distancují.
    Asi by s tím bylo víc lítání než užitku z toho.
    Navíc výhoda cestování na kole na těžko je právě ta, že člověk má velmi nízké nákady (když pominu cenu za letenku)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2011
    Autor: Kubajs
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Nejlepší sponzor je EU. Poptej nějakou grantovou agentůru, nepochybuju, že najdou nějaký fond a udělají vhodný projekt, na který to půjde napasovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      a kdybys to našel Básníku, dej vědět. Zmizel bych na cestu tak na půl roku na rok taky...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        Kluci vemete mě taky?

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: Jerguš
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sponzoring

               

          s tebou bych možná půl roku v kuse vydržel. Tak pojeď...;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2011
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Snad ti neco pomuze kdyz ti popisu praxi ze shaneni sponzoru pro nas MTB klub. Jedna se sice o Lucembursko, ale myslim ze jde o docela obecnou zalezitost.
    Vetsinou oslovujeme primo nase zamestnavatele nebo vubec nejake zname. Jde o to, ze kazdou firmu bombarduje porad nejaka zadost o financovani, znamost se hodi vzdycky- i kdyz jde o castku odepsatelnou z dani, takze vlastne "zadarmo". S tim souvisi i nacasovani zadosti- je dobre tak ucinit s dostatecnym predstihem, aby to firma vubec mohla zaclenit do rozpoctu na NASLEDUJICI rok. Pripadne pokud se to tyka konkretnich nakladu (hrazeni el. energie u startu zavodu apod.), oslovujeme primo onu konkretni firmu. (Takze treba pozadej Rubenu o nekolik sad plastu, Garmin o zapujceni nebo darovani GPSky apod.). Podle me (pokud nemas nejakeho velmi dobreho znameho bohateho strycka, ale to by ses tu takhle neptal) nema cenu byt naivni a myslet si ze sezenu generalniho sponzora na komplet skoro vsechny vylohy, ale snazil bych se umorit prave tyhle konkretni mensi vydaje.
    Dalsi zasada- jakakoli firma nikoho nesponzoruje proto aby se zbavila penez ale aby za to mela nejakou reciprocitu, takze zpravidla reklamu. Musis mit dopredu sesumirovanou formu tehle "protisluzby", co jim za danou castku muzes vlastne nabidnout. Musis jim predstavit svuj projekt a formu reklamy, kterou bys jim mohl nabidnout. Jako fyzicka osoba to budes mit urcite narocnejsi. Je potreba vystupovat jako partner a ne jako zebrak nastavujici ruku.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Autor: vasek
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Tak to byly kecy, co tady šířil ňákej v., že prej už na kole nejezdíš ..?!
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Víš co mě zarazilo? V týdnu jsem našel v Liberci plakát s pozvánkou na promítání o Austrálii Leoše Šimánka (myslím, že to je zrovna dneska). Copak to, to se občas děje. Ale zarazila mě jedna věta, kde psali, že pro velký zájem bude ještě jedno promítání. Zájem o diashow asi stále jsou. Já už si myslel, že to tak není, protože dnes kde kdo cestuje. Je pravda, že jsem jako student chodil do jednoho pražského klubu cestovatelů a na každém promítání bylo narváno.

    I tudy cesta vede. Asi nezbohatneš, ale pokud máš v sobě takové to že chceš své zážitky ukázat ostatním, tak je to zajímavá cesta. Navíc pokud bys vyprávěl tak, jak píšeš, mohlo by to být zajímací....

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Hmmm, Šimánek. Před cca šesti lety mě známí zatáhli na jeho diashow o putování přes obě Ameriky s tím, že jeho vyprávění jsou bezvadný. - Byla to zívačka, pár diáků bylo sice koukatelnějších, ale nic mimořádného. Ale hlavně ten slovní doprovod... Něco jako čtení jízdního řádu. Tolikátého jsme dojeli tam a tam, cvak, potom jsme jeli jinam, cvak, další den jsme dojeli zas onam, cvak,... Za celou dobu dal jenom dvě poslabší příhody a jinak nic.
      Takže, pokud je možné i s takovou slabotou soustavně plnit sály, potom je určitě financování tímhle způsobem opravdu jednoduché. Nedovedu si představit, co by to muselo s lidma dělat, pokud by přidal i nějaké ty zajímací příhody a zkušenosti. Nebo že by jel podle předchozích zkušeností a většinu lidí tohle nezajímá ? Chtějí to co nejjednodušeji a komprimovaně ? :-/

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        Před víc jak deseti roky jsem na Šimánkovi byl a tehdy jsem to považoval za zážitek, něco nevídanýho. Za pár let tady měl program Rakoncaj a proti Šimánkovi byl nedostižnej, i když v líčení trochu obhroublej a bez servítků. Bylo to taky v jiným prostředí - Šimánek v kulturáku, Rákoska v Koloseu, kde má kontakt s posluchačem.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Copa, copa? Básničky nám nevynášej ?

    Piš, barde, piš a střádej a až budeš mít pár milionů na cestu do Itálie se vydej.
    Copak měli Villon, Baudelaire, Rimbaud a další Tvého stavu nějaké sponzory ?

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Jo a vůbec - podívej se Mácha, ten to dal do Benátek zu fuss.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: mirekbik
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        Mácha byl blázen. Když si představím to tempo, tak se mi nechce věřit, že to opravdu ušel. (prý až 60 km/den)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sponzoring

               

          On vůbec dost rychle žil...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Básničky nevynášej, a nevynášely nikdy. To je snazší kvůli básničkám dostat přes hubu než se jimi uživit. Ani já se jimi neživím.

      Myslím že tebou jmenovaní sponzory měli, aspoň většinou.

      A dalo by se vůbec dneska dojít do Itálie k moři pěšky, aniž by se šlo po asfaltu mezi auty?

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        Básničky že nevynášej?!? Horáčkovi docela nasypaly a sypou pořád... ;-))

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sponzoring

               

          Horáček si namastil kapsu provozem sázkové kanceláře, kterou před nějakou dobou prodal a díky tomu přehazuje prachy vidlema. Ty básničky a písňové texty dělá "bokem".

          [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2011
          Autor: Burajda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sponzoring

                 

            Jak "namastil"? To se mi nelíbí. Vyvařil na závislácký závislosti. Nikoho neokrad.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.01.2011
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Sponzoring

                   

              "Namastit si kapsu" je synonymum k "okrást"? To jsem doteď netušila.
              8-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 23.01.2011
              Autor: Burajda
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sponzoring

                     

                Jistě. Každej, kdo má víc jak já je zloděj, lupič, podvodník a defraudant.

                [ Zpět ]
                Datum: 24.01.2011
                Autor: Joe-CUBE
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Sponzoring

                       

                  A kolik máš? Ať víme, kde je ta hranice a kam patříme :-))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 24.01.2011
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Sponzoring

                 

            Já jsem ale nepsal nic o namastění kapsy (sázkovka). To je jiná "písnička", resp třešnička (no, pravda, poněkud hooodně větší:-) na dortu. Ty jeho básničky (aka texty k písním) mu opravdu docela slušně sypou. Ano, na sázkovkou kancelář to nemá, ale co jsem kdes kdys o tom (něm) četl, tak ty tantiemy jsou fakt docela slušné. Jo a aby bylo zcela jasno, tak mu to nezávidím, ale naopak, přeji mu to.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.01.2011
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        A co třeba takový Jaroslav Seifert?!?
        Ten za ty svoje básničky dostal Nobelovu ceny za literaturu!!!
        No pravda, důl to sice není, ale jisté ocenění to je :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sponzoring

               

          Jseš si jistá, že z toho kdy viděl nějakou tu korunu ? :-) Švédskou samozřejmě ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.01.2011
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sponzoring

                 

            S ohledem na věk, kdy to získal, atak asi již ne :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 25.01.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        myslím, že možná více méně ano.
        Doporučuju si přečíst tuhle literaturu:
        http://www.dobre-knihy.cz/detail-7327/pesky...
        ale m,á dojem, žes mi to možná kdysi doporučoval právě ty:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sponzoring

             

        Můžeš jít skal a stepí divočinou.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    S tím že dostaneš peníze moc nepočítej. Nejvíce se dává materiál. Když jsi dobrej, tak zadarmo. Nejschůdnější sponzorství spočívá v tom, že výrobce/dodavatel Ti prodá vybavení za velkoobchodní cenu. Na jednu stranu to jsou fandové a rádi by pomohli, na druhou stranu podobné žádosti přehazujou vidlema. Když za nimi přijdeš s žádostí která je fakticky nic nestojí (jen na tom nevydělají), tak určitě budou ochotnější. Zrovna u outdooru a cyklistiky můžeš vyklesat třeba až na 30-40% ceny v obchodě.

    Nicméně zkus si nejdříve odpovědět proč by Ti někdo měl zaplatit dvouměsíční dovolenou. Příklad: I když si můžu o vařiči VAR 2 myslet všelicos, tak fakt že na něm vaří Radek Jaroš u něj dostatečně prokazuje použitelnost i v extrémních vysokohorských podmínkách.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Sponzoring

           

      To samé co marhav níže. Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      "vyklesat" je dobrej terminus technikus:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.01.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    A co nabízíš ty?

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2011
    Autor: marhav
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Sponzoring

           

      Dal jsem ti bod a někdo ti ho umazal, tak to píšu takto. Díky za položení klíčové otázky. Je to obchod jako (skoro) všechno. Dík.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Sponzoring

             

        Jak vidíš, tvé úsilí je marné, nějaký blbeček, který sponzorství nerozumí, dává minusy. Anonymita z mnohých dělá hrdiny.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.01.2011
        Autor: marhav
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Sponzoring

               

          Nelíbí se mi Váš názor.Odlišné myšlení vyjádřené bodováním z člověka nečiní blbečka.Trochu tolerance příteli. Dávám -1.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.01.2011
          Autor: zazvur
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Sponzoring

                 

            Dávám +1 za otevřenost, což jsem měl hlavně na mysli v souvislosti s hanlivým označením, nikoliv s odlišným názorem.
            Básník věděl, jak jsem to mínil a byla to jediná reálná odpověď. Všechny rady jsou k ničemu, jemu to nic nevyřešilo. Když to řeknu zjednodušeně: řekl A, potřebuje pokrýt náklady, tak já řekl to B.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.01.2011
            Autor: marhav
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Sponzoring

                   

              Dávám všem po mínusu, protože se zbytečně dohadujete o plusech a mínusech :o)
              Marhav svou otázkou řekl vše.

              [ Zpět ]
              Datum: 25.01.2011
              Autor: Joe-CUBE
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sponzoring

                 

            Odlišné myšlení se tady dříve většinou vyjadřovalo veřejně už v prvním kole a ne až po vypuštění průzkumnýho chrousta.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.01.2011
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Sponzoring

         

    A básník denně brečí k ránu za pomoci dvou-tří sklenek,
    píše už jen, co má v plánu pro dav mladších dorostenek,
    a čas, běžec dlouhých tratí, uběhl pár koleček,
    /: básníkovi dobře platí, postavil si domeček. :/
    (K. Plihal; http://plihal.wz.cz/karel-plihal/pisnicka/o...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sponzoring

         

    Láďo tebe už to cestování přestává bavit?Jestli ne,tak touto cestou se nepouštěj,jen kdybys měl známého co ti chce takto píchnout a už dopředu ví,že je to pro něj provar.Hele zůstal jsem jednou bez prachů uprostřed Švédska,když"mně prachy na účet už měli dávno poslat",po penězích se jde blbě,snad ti někdo ještě něco narve na sebe nebo do kola,ale většinou mu podčmárneš,že když to bude nefunkční,tak to budeš stejně vychvalovat do nebes!Mně se občas podařilo střelit nějakou fotku,ale tam už je taky skoro útrum!Už bych nikoho nehledal,nehodlám ze sebe dělat kašpara.Sedni v Budějkách na Lanovku(přisednu si taky,aby byla iluze žebráků dokonalá)a somruj.Za pár dnů si plánuj,kam to ještě natáhneš,abys ty prachy pročundroval.Sponzoring tě sváže,nebudeš myslet na nic jinýho,než abys naplnil sliby a očekávání.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2011
    Autor: sete
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Přesně tak to je. Musíš se rozhodnout, zda si užívat dovolenou, nebo zda plnit závazky sponzorům (to znamená někam dojet, něco tam nafotit, pak to publikovat v prokazatelně čtených médiích, objíždět "srazy" ""cestovatelů"", atd.).
      Já jsem vodil klienty cestovky na hory, ale brzy jsem s tím přestal. Nebylo to špatný, ale nebyla to dovolená.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Souhlas, spoléhat se sám na sebe a nemuset nikomu lézt do zadku. Našetřit a o něco později si splnit sen, bez nervování a závazků. Potom, když budeš dobrej vypravěč, můžeš plnit sály i bez sponzorů a když budeš plnit sály, to už je malý krůček k napsání cestopisu. Kdo ví, třeba ti to pokryje náklady a nebo dokonce příští cestu ...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2011
      Autor: Juras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sponzoring

           

      Díky za názory, i všem ostatním co napsali. Já sem to téma hodil bez rozmýšlení, ale celou dobu co píšete tak přemýšlím a sem tam mi něco dojde.

      Odvolávám co jsem napsal nahoře, že básníci měli sponzory. Měli mecenáše, to je něco jiného. Mecenáš nesleduje rychlou návratnost a výhodnost, nebo aspoň ne tvrdě a obchodně. Nemusí, zpravidla dává malou část z postradatelného přebytku.

      Sponzoring naproti tomu je prostě smluvní obchodní vztah, který musí být výhodný pro obě strany.

      Na Lanovku až v létě, Honzo. A co vyberem tak si pošlem do vatikánu pro pivo :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bukové hory na kole s termály

 (CK Vlha)
27.04.2024, 5 dní
13 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024